Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Doğal Yöntemlerle Kirpik Uzatmak İçin Bitkisel Yağlar

kirpik_uzatma_dogal_yontemleri_tarifleri.jpg
Gibi saç ve kıl kökü besleyen yağları, aktarlardan bilgi alarak kullanabilirsiniz. Özellikle badem yağı, capcanlı, gür ve dolgun kirpikler için...
Yazar Puanı:
4/5,
Kullanıcı Puanı:
5/5,
 1. Editor
  Kadın güzelliğini en zarif ve naif biçimde sunan kirpikler aynı zamanda hayata bakış açısının koruyucusu niteliğindedir. Gözlerimizi korumak göreviyle, vücut tarafından üretilen bu estetik dizilimler, çeşitli nedenlere bağlı olarak seyrek veya ince veya kısa olabilir.

  Doğal yöntemlerle kirpik uzatmak için bitkisel içerikli yağları kullanabilirsiniz. Bunlar arasında;

  • Badem yağı
  • Keten tohumu yağı
  • Hint yağı
  [​IMG]

  Gibi saç ve kıl kökü besleyen yağları, aktarlardan bilgi alarak kullanabilirsiniz. Özellikle badem yağı, capcanlı, gür ve dolgun kirpikler için idealdir.

  Hint yağı veya badem yağını, kirpik fırçası ile düzenli olarak sürün. Fazla olmayacak ve göze kaçmayacak şekilde sürülen doğal yağlar, kirpiklerin uzaması ve daha hacimli olmasını sağlar.

  Uzun Kirpik Formülleri

  Kirpik Lifting medikal estetik işlemi olarak, kirpik perması olarak bilinir. Ek olarak bitkisel kürler uygulanır ve kirpiklerin uzaması desteklenir. Fakat uygulamada kirpikler, silikon yardımı ile uzatılır. Diğer bir kirpik uzatan yöntem ise ipek kirpiktir. Medikal estetik uygulamaları arasında, estetik görünüm veren bir tekniktir.

  Badem Yağı Kirpiklere Zarar Verir Mi? Kirpiklere Nasıl Uygulanır? Tıklayın !

  Adım adım kirpik uzatma yolları Tıklayın !

  Kirpik uzatma ve gürleştirme yöntemleri Tıklayın !

  Simsiyah Gürleşmiş ve Güçlü Kaşlar Tıklayın !

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!