Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Doğru İç Çamaşırı Seçiminin Püf Noktaları

camasirlarin_uyumu.jpg
İç çamaşırları görünmüyor olabilir ancak üzerinizdeki giysinin güzel durması açısından önemlidir. Doğru iç çamaşırı seçiminin püf noktaları...
Yazar Puanı:
4/5,
 1. Editor
  İç çamaşırları alırken kişisel zevklerinizin yanı sıra rahatlık, sağlık açısından sorun oluşturmayacak ürünlerin seçimi önemlidir. İstediğiniz çamaşırı almadan önce sizin için uygun olup olmadığını anlamanız için dikkat etmeniz gerekenleri sıraladık.

  Doğru İç Çamaşırı Seçiminin Püf Noktaları

  dogru_sutyen_secimi.jpg

  Doğru Sütyen Seçimi

  Kullandığınız sütyenlerin üzerine giydiğiniz giysilerden belli olmaması gerekir. Özellikle belirgin olmasını istemiyorsanız ince ve düz giysilerin içine dantelli ya da belirgin şekilleri olan sütyenleri tercih etmeyin.

  shapewear_secimi.jpg

  Shapewear Seçimi

  Rahat ve kullanışlı olan çapraz bağlamalı sütyenler bir süre sonra sırtınızı rahatsız edebilir. Bu modellerin küçük olmamasına sırtınızda rahatsızlık yaratmıyor olmasına dikkat edin.

  sutyen_olcusu.jpg

  Sütyen Ölçüsü

  Size uygun olan sütyen ölçüsünü bulmanız görsellik ve sağlık açısından önemlidir. Büyük sütyenler tam oturmayacağı için hoş olmayan bir görüntü yaratır. Küçük sütyenler ise göğüslerinizi sıkar ve kan akışına zarar verebilir. Sütyen Ölçüsü Hesaplamak için Tıklayın !

  ic_camasiri_rengi.jpg


  İç Çamaşırı Rengi

  Kullandığınız iç çamaşırlarının renginin üzerinizdeki giysiden görünmemesine özen gösterin. Şık olmayan bu görüntüden kaçınmak için açık renkli giysilerde açık renk sütyen kullanın.

  ev_sutyeni.jpg

  Ev Sütyeni

  Evde rahat ve göğüslerinizi sıkıştırmayacak sütyenleri tercih edebilirsiniz. Dantelli olmayan ve ağırlık içermeyen modelleri tercih edebilirsiniz. Göğüslerinizin hava almasını sağlayacak kumaşta olmasına özen göstermelisiniz.

  kullanilan_malzeme_ic_camasiri_puf_noktalari.jpg

  Kullanılan Malzeme

  Pamuklu kumaşlar rahattır ancak çabuk yıpranabilir. Onun yerine % 80 pamuk ve% 20 elastan ürünler seçmelisiniz.

  alt_camasir_secimi.jpg

  Alt Çamaşır Seçimi

  Tanga çamaşırlar giysilerin altından görünmediği için bi çok kadın için tercih nedeni olabilir. Bu çamaşırları uzun süre kullanmak bakteri üremesine neden olabilir. Özel giysiler dışında normal kesimli ürünleri tercih edebilirsiniz.

  camasirlarin_uyumu.jpg

  Çamaşırların Uyumu

  Kullandığınız sütyen ve alt çamaşırların uyumlu olmasına özen gösterebilirsiniz. Renk ve doku olarak uyumlu çamaşırlar kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.

  gundelik_ic_camasiri.jpg

  Gündelik İç Çamaşırı

  Birçok kadın kendisini iyi hissetmek için gündelik çamaşırlarında rahatsız kumaşları tercih edebilir. Bu çamaşırlar rahatsızlık yaratabilir ve bakteri üremesine yol açabilir.

  vucut_tipinize_uygun_ic_camasiri_secimi.jpg

  Vücut Tipinize Uygun Çamaşır Seçimi

  Kalça tipinize uygun olan çamaşırları kullanmak sizin rahat etmenizi sağlar ve dışarıdan hoş olmayan görüntülerin oluşmasını engeller.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!