Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

En Az Kullanılan Minimal Dövme Modelleri

kucuk_dovme_modelleri (1).jpg
Anlamı olan ve ömür boyunca üzerinizde taşıyabileceğiniz şık ve zarif bir dövme modeli mi arıyorsunuz? En az kullanılan minimal dövme modelleri...
Yazar Puanı:
4.25/5,
Kullanıcı Puanı:
3/5,
  1. Editor
    Dövme yaptırmak önemli bir karardır. Vücudunuzda taşıyacağınız şekillerin bir anlamı olmasını istersiniz. Minimal dövmeler son dönemde en sık tercih edilen popüler dövmelerdir. Gözü rahatsız etmeden şık bir görüntü çizebilirler. Az kişide olan ve sizin için özel bir anlam taşıyabilecek dövme yaptırmak isteyenlere fikir verebilmek için en özel modelleri paylaşıyoruz.

Vücuduna dövme yaptırmak isteyenler için küçük bir uyarımız var. Dövme şeklini uzun süre düşünmek ileride olası bir sıkılmayı engeller. Dövme yaptıracağınız yeri ve kişiyi dikkatli seçmeyi de unutmayın. Bulaşıcı hastalıklara karşı hijyenik ortam olduğundan emin olun.

kucuk_dovme_modelleri (3).jpg kucuk_dovme_modelleri (1).jpg kucuk_dovme_modelleri (2).jpg

Makaleyi Paylaş

Bunu beğendin.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. ezgisoylu
    Mor çiçekli olan harika
  2. Ayshsnc
    Çok zarif ve hoş görünüyorlar. Benim de çokça dövmem var ve çok büyükler. İlk yaptırmak istediğimde cami hocasına kadar sordum. Biraz bekledim yaşım büyüsün acaba özentilik mi bu diye ama değilmiş.:) Dövme yaptırmak evet günah fakat abdest geçiyor. Günah olan Allah'ın verdiğini bozuyor olman ve kendine acı çektirmen. Şu an 29 yaşındayım hiç pişman olmadım daha da yaptırasım var benim zaafım da bu. Sadece yaptırmak isteyenler pişman olup olmayacağını ileride ondan sıkılır mıyım diye düşünmeli. Çünkü dövmeyi sildirmek yaptırmaktan çok daha zahmetli.
      Perihan66 bunu beğendi.
    1. Perihan66
      Bende günlerdir araştırma yaptım hakklıymışsın kardeşim tıbbi yönden şöyleki su geciriyor yoksa o bölge havasiz kaldigindan cürümesi gerekirdi. Ama yinede şunu ekliyeyim
    2. Perihan66
      Dövme yaptırmak ALLAHın insana koyduğu fıtratı beğenmeyip değiştirmek manasını taşımaktadır. Bu sebeple dövme yasaklanmıştır. Dövme hem eziyet, hem de ALLAH Teâlâ’nın yarattığı güzel sureti değiştirip bozmak olduğu için çirkin bir harekettir.
      Dövme yaptırma, Hz. Peygamber (S.A.V.) Efendimizin hadis-i şeriflerinde yer alarak yapılması yasaklanıp lânetlenmiştir. Ebû Hüreyre (R.A.) den rivayete “İğreti saç takana da, taktırana da, bedene dövme yapana da, yaptırana da ALLAH lânet etsin!” buyurdular.
  3. Perihan66
    Dinini önemsemiyen Allah'ın kurallarını dikkate almayan bu yorumu görmemezlikten gelsin. Dövme yapmak isteyipte bilmeyenlere, olurya cahillik; Dövme yaptığınız zaman abdest geçmiyor yani ömür boyu namaz kılamazsınız tam manasıyla. Yapmadan önce düşünün derim. Ama malesef bugünki coğu müslüman kardeşlerim sadece "kimlik" müslümanı:KK43:
  4. mevlana eris
    Mor çiçekli olan çok hoşuma gitti eşimde birsürü dövmesi olmasına rağmen neden bana izin vermiyor :KK43: ufacık tefecik birşey yaptırmak istiyorum sonuçta :KK43:
      denetim bunu beğendi.
  5. ruby87
    ilkini çok beğendim ^.^
      denetim bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.