Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

En Güzel Göğüslü Kadın Finalistleri

Nicole Sealey, 24.jpg
İngiltere'de en güzel göğüs yarışmasının 10 finalisti belli oldu.. İngiltere'de düzenlenen bir yarışma ile en güzel göğüslü kadın seçilecek.
Yazar Puanı:
4.25/5,
  1. Editor
    İngiltere'de en güzel göğüs yarışmasının 10 finalisti belli oldu.. İngiltere'de düzenlenen bir yarışma ile en güzel göğüslü kadın seçilecek.

En Güzel Göğüslü Kadın Finalistleri

Aimee Dorrance, 25.jpg

Aimee Dorrance, 25

Wolverhampton'dan hemşirelik öğrencisi.jpg Wolverhampton'dan hemşirelik öğrencisi

Monet Rickwood-Daly, 24.jpg
    Monet Rickwood-Daly, 24

bou.jpg
    Bournemouth'da yaşayan Monet şunları söyledi: Her zaman bir model olmayı çok istedim ve bu kariyerim için harika bir başlangıç olabilir.

Lulu Cole, 22.jpg
    Lulu Cole , 22

lulu.jpg Brighton'dan resepsiyonist olarak çalışan Lulu, şunları söyledi: Annem meme kanseri hastası ve oldukça hasta olduğu için bu yarışmaya katılmaya karar verdim. Böylece parayı Almanya'da tedavi gören annem için kullanabilirim.

Laura Taylor, 24.jpg
    Laura Taylor, 24

laura.jpg
    Manchester'dan müdür yardımcısı Laura, 'Zencefilli ve kısa boylu olduğumda hep kabadaydım.'

Sade Amos, 25.jpg
    Sade Amos, 25

sade.jpg
    Essex'te yaşıyor. Sade, geçen sene yarışmaya girmek istediğini, çok gergin olduğu için vazgeçtiğini itiraf etti.

Demi Rickard, 21.jpg
    Demi Rickard, 21
    demir.jpg
    Plymouth'dan siyaset bilimleri okuyan Demi, şunları söyledi: Yaşlandıkça bunu sergilemek istediğimden daha da emin oldum. Bazı güzellik yarışmalarına bile girebilirim.

Susanna Hamlyn, 27.jpg
    Susanna Hamlyn, 27

susanna.jpg
    Susanna, aslında bir demiryolu işaretleyicisi. Şunları söyledi: İş yerinde provokatif giyinmiyorum, bu yüzden bunun iyi bir şekilde gösterileceğini düşündüm. Bir meslektaşım gazetede beni gördüğünde kahvesini şokla tükürdü.

Alice Coombe, 24.jpg
    Alice Coombe, 24

alice.jpg

Nicole Sealey, 24.jpg
    Nicole Sealey, 24

Kim Browne, 27.jpg
    Kim Browne, 27

Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!