Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

En Uyumlu Zıt Renkli Kıyafetler

zit_renkli_kiyafetler (6).jpg
Sizde moda da zıtlıkların uyumundan ve kendi içerisindeki dengesinden hoşlananlardan mısınız? En uyumlu zıt renkli kıyafetleri sizin için hazırladık.
Yazar Puanı:
3.5/5,
 1. Editor
  Doğadaki zıtlıklardan ilham alınarak oluşturulmuş zıt renkli kıyafetler kesin ve net çizgileri sevenlerin her zaman gözdesi olmuştur. Dikkat çekici detaylar barındıran ve sert geçişli giysileri sevenler için önerilerimiz var.

  Zıt renkli kıyafetler tercih etmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de detayladır. Özel günlerde şık bir uyum yakalamak için iki kumaşın benzer dokuda olmasına özen göstermelisiniz. Kullanacağınız aksesuarlarında benzer bir uyum içerisinde olmasına dikkat edin.

  zit_renkli_kiyafetler (1).jpg zit_renkli_kiyafetler (2).jpg zit_renkli_kiyafetler (3).jpg zit_renkli_kiyafetler (4).jpg zit_renkli_kiyafetler (5).jpg zit_renkli_kiyafetler (6).jpg zit_renkli_kiyafetler (7).jpg zit_renkli_kiyafetler (8).jpg zit_renkli_kiyafetler (9).jpg

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
 1. gezengorenkiz
  en son fotoğraf en iyisi bence
   aysegulcelile bunu beğendi.
 2. Mi_a
  Son fotoğraftaki kombin güzel olmuş.
   aysegulcelile ve gezengorenkiz bunu beğendi.