Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

En Yakın Arkadaşa Aşık Olmak

en_yakin_arkadasa_asik_olmak.jpg
Çevremizde her zaman olan bize destek veren kişiler en yakın arkadaşlarımızdır. Peki en yakın arkadaşa aşık olmak nasıl bir duygudur. Kaybetmekten...
Yazar Puanı:
3.5/5,
Kullanıcı Puanı:
5/5,
 1. Editor
  En yakın arkadaşa aşık olmak tuhaf bir duygu olacaktır. Onunla devamlı görüşürsünüz, şakalaşırsınız ancak onunla sevgili olabilmek çok uzak bir ihtimal gibi görünür. Heyecan vericidir. Yanında kendinizi çok mutlu hissedersiniz. Sizi üzebilecek en önemli nokta ise hayatında birinin olmasıdır. O zaman kendinizi derin bir üzüntü içerisinde bulabilirsiniz.

  Eğer hayatında özel biri yoksa onunla birlikte olmanın hayalini kurarsınız. Çevrenizden mutlaka siz "çok yakışıyorsunuz sevgili olmalısınız" gibi cümleler duyarsınız. Peki bu duygularınızın kalıcı olduğundan emin misiniz? Sürekli vakit geçirilen ve çok fazla hatıranız olan birinden hoşlanmanız kolaydır. Gerçekten ona aşık mısınız ilk olarak kendi içinizde buna karar vermeniz gerekir.

  En yakın arkadaşından hoşlanmaya başladıktan sonra ilişki yaşamış birçok insan vardır. Birbirlerini iyi tanıdıkları için güzel bir birliktelik yaşanabilir. Ancak unutmamanız gereken önemli bir ayrıntı ise olası ilişkiniz yolunda gitmezse tüm arkadaşlığınızı kaybedebilirsiniz.

  Onunla ilişkiye başlamadan önce hem kendi duygularınızdan hem de onun size karşı ne hissettiğinden emin olmalısınız.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
 1. sinemmcee
  En yakın arkadaşa aşık olmak ve karşılık görmek... İyi bir ilişki yaşarsınız. Sonu evliliğe bile gidebilir. Birbirini çok iyi tanıyan beraber güzel vakit geçiren iki kişi.
  Tabi duygulardan emin olmalısınız.
  Aşktan daha önce gelen şey ise saygı ve sevgidir bana göre. Aşktan daha değerli. :)