Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Endüstriyel Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

endustriyel_ev_dekorasyonu (1).jpg
Farklı ev dekorasyonlarından hoşlananlar için yeni bir fikirde endüstriyel ev dekorasyonu nasıl yapılır? Bu dekorasyonun temelinde yer alan...
Yazar Puanı:
3.5/5,
 1. Editor
  Sizde evinizde farklı temalar görmek istiyorsanız göz atabilirsiniz.

  Son dönemin ev dekorasyonlarındaki modern çizgilerin farklı yorumlanması ile ortaya çıkmış olan endüstriyel dekorasyon nasıl yapılır? Bu dekorasyonun temel noktalarını hazırladık. Bu tasarımda yüksek tavanlar ve boyasız duvarlar vardır. Sanki eski bir fabrikanın tekrar düzenlenmiş hali izlenimi oluşturur.

  endustriyel_ev_dekorasyonu (2).jpg

  Ahşap malzemeler bu dekorasyonun olmazsa olmazları arasında yer alır. İster koyu renge boyanmış isterseniz de doğal hali ile bırakabilirsiniz. Aksesuar olarak özgün tasarımlar vazgeçilmezler arasında yer alır.

  endustriyel_ev_dekorasyonu (3).jpg

  Evin duvarlarını isterseniz boyasız bırakabilirsiniz. İsterseniz de koyu renkte kullanabilirsiniz. Lambader ve tavandan asılan uzun aydınlatmaları kullanabilirsiniz. Evde fazla eşya olmaması yaşam alanında genişlik oluşturacağı için tercih edilmez. Eski film afişleri ya da farklı tarza sahip panoları dekorasyon olarak kullanabilirsiniz.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!