Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Erkek arkadaşımın ailesi ile tanışırken ne yapmalıyım?

erkek_arkadasimin_ailesi_ilk_tanisma.jpg
Hayatınızdaki insanın en değerli varlığı olan ailesi ile ilk tanışma için çok heyecanlı olabilirsiniz. Erkek arkadaşımın ailesi ile tanışırken ne...
Yazar Puanı:
4/5,
Kullanıcı Puanı:
2.66667/5,
 1. Editor
  Sevgilinizi çok seviyor ve onunla ortak bir gelecek hayal ediyorsunuz. Elbette ki evlilikte ailelerde önem kazanıyor. Sizi sevmeleri en azından size saygı duymalarını istiyorsanız ilk tanışma gününden itibaren davranışlarınız önem kazanıyor.

  İlk Tanışma

  Erkek arkadaşınızın ailesini çok iyi analiz etmek ile işe başlamanız gerekiyor. Daha öncesinde anne, baba ve kardeşleri hakkında mutlaka özel bilgiler alın. Asla hoşlanmadıkları davranış ve sözleri mutlaka öğrenmelisiniz.

  Anne figürü erkekler için önemlidir. Kayınvalide adayınızın sizi sevebilmesi için onun yanında abartmadan oğluna değer verdiğinizi ve sevdiğinizi göstermelisiniz.

  Doğal olmak kendinizi sevdirmenin en önemli adımı olacaktır. Gülüşünüz, kurduğunuz cümleler sizden çok uzak olmamalıdır. Zarif tavırlar her zaman saygı görür.

  İlk tanışma olduğu için zıt bir imaj çizmemeye özen gösterebilirsiniz.

  Aileler saygıya her zaman önem verir. Kendinize ve kendi ailenize olan saygınızı da her zaman göstermelisiniz.

  Bir anda sizi zorlayabilecek sorular gelebilir. Sinirli ya da heyecanlı bir imaja bürünmeyin. Sakince düşünün ve cevaplayın.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
 1. morpencere
  Empati kurmak ve iyimserlik böyle durumlarda çok işe yarıyor. Duygusal davranmaktan çok mantıklı düşünmek gerekiyor. Sonuçta erkek arkadaşla ilişki devam ettiği sürece ailesi ile de sürecektir.
   kontesella bunu beğendi.
 2. mandalenaa
  Annesine saygınız olmayacaksa oğullarından uzak durun.O yaşa getiren anne oğlunun iyiliğini ister.Sizi istemediyse sorunu kendinizde arayın.Benim de oğlum var. Kız arkadaşıyla tanıştım.Kız gayet zarif saygılı bi kızdı.Böyle bir kızı her anne sever.Siz anneyle tanışmaya giderken savaşa gider gibi kuma gibi giderseniz o anne sizi tabii ki istemez. Kimse de kimsenin tepesine binmez.Ayrıca olacaksa oğluma eş olacak bana hizmetçi değil.
   kontesella bunu beğendi.
 3. mandalenaa
  Birde erkek annelerine sorsanız ya oğullarının koz arkadaşı nasıl olmalı :)
 4. Beyazs
  Doğal ol çok samimi olma eğer çok samimi olursan tepene biniyorlar. Mesafeli ve saygılı olmak en iyisi.
   kontesella bunu beğendi.
 5. esrakepez
  doğal ol, gereksiz yere utangaçlığa vurma, doğal olmazsan ilerde tavırların normal haline dönüştüğünde herkes soğur senden, atarlar dışarı valla :)
 6. Caglasultan akkoyun
  Pek iyi olmadi bizim ve ayrildik sebebp annesi ben oglumu senin icin dogurmadim demisti
 7. Evrimay
  Öyle elim elim üstünde oturmada kalk yardım et ne yapılıyorsa ve dürüst ol.
 8. ezgisoylu
  Doğal ve saygılı ol gerisi hallolur
   kontesella bunu beğendi.
 9. Zeynep Ozturkk
  Benim eşimle bababın buluşması geldi aklıma ben gitmemiştim başbaşa buluşmuşlardı :) hey gidi günler .
 10. melishasimoglu
  Kendin ve saygılı ol!! Sadece bu kadar!! Bazı insanlar çocuklarının seçimlerine güvenmezler kendi seçtikleriyle evlensin isterler maalesef. Ne olursa olsun kendin gibi ol...
   kontesella bunu beğendi.