Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Erkekler Kadınlarda İlk Neye Dikkat Eder?

erkekler_kadinlarda_ilk_neye_dikkat_eder.jpg
Kadın ve erkeklerin farklı çalışan beyin yapısı nedeniyle ilk tanıştıklarında erkekler kadınlarda neye dikkat eder? Bu sorunun cevapları yazımızda.
Etiketler:
Yazar Puanı:
3.75/5,
 1. Editor
  Bir kadının beğenebileceği bir erkek ile tanıştığında onun ilgisini nasıl çekebileceğini düşünüyorsa birkaç önerimiz var. Erkekler yeni tanıştıkları bir kadında nelere dikkat eder?

  Doğallık

  Makyajlı bir görüntü hoş olabilir ancak aşırı makyaj erkeklerin ilgisini çekmek için etkili bir yol değildir. Doğal ve cildin yapısını tamamen kapatmayan bir makyaj çok daha fazla dikkat çekmenizi sağlayabilir.

  Fiziksel Duruş

  Kendisinden emin bir duruş erkeklerin en çok dikkat ettiği noktalardan biridir. Dik omuzlar ve özgüvenli bir duruş erkeklerin dikkat ettiği önemli bir noktadır.

  Hoş Bir Gülüş

  Çok samimi ve çok soğuk olmayan doğal bir gülümseme ilk tanışmada erkeklerin ilgisini çekmeyi başarıyor.

  Giyim Tarzınız

  Giyim tarzınızın nasıl dikkat çekip çekmeyeceği tamamen karşınızdaki erkeğe bağlıdır. Bazen bir stiletto sizin dikkat çekmeniz için yeterli olur bazen de spor kıyafetler sizin en şık giysiniz haline gelebilir.

  Saçlar

  Özel bir gün değilse doğal yapılmış tüm saç modelleri erkeklerin ilgisini çekmeyi başarır. Abartılı saç modelleri ve renkleri riskli seçimler olabilir.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!