Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Erkekleri Kolay Etkileyen Kadınların Özellikleri

erkekleri_kolay_tavlama.jpg
Mıknatıs kadın deyimini daha önce duymuş olabilirsiniz. Erkekleri kolay etkileyen kadınları özellikleri nelerdir? Kendine bağlayan ve erkekleri...
Yazar Puanı:
3.75/5,
 1. Editor
  Sizin de çevrenizde girdiği ortamda ilgi odağı olmayı başaran ve bazı tavırları ile kolaylıkla dikkatleri üzerine çekebilen kadınlar vardır. Bu kadınlarda olan fark edilen ya da fark edilemeyen özellikleri sıraladık. İşte kendisine hayran bıraktıran kadınların o özellikleri.

  Özgüven

  Bu kadınlar hayattaki duruşları ile kendilerine olan özgüvenlerinin farkındadırlar. Kendilerini çok iyi tanırlar. Onları ileriye taşıyabilecek ve yerinde bir özgüvene sahip olurlar.

  Gülümseme

  Çevresine pozitif enerji veren insanlar her zaman gözde olmayı başarır. Arkadaşlarının yanına geldiğinde olumlu enerjisini de yanında getirir ve bütün gözler onun üzerine çevrilir.

  İçten Bir Gülüş

  Zorlama olmadan hafif bir tebessüm ya da kocaman bir kahkaha bir kadını en çekici yapan özelliklerden biridir. Doğal olması ise işin sırrı sayılabilir.

  Kadınsı Tavırlar

  Doğal ve abartıdan uzak kadınsı tavırlar erkeklerin dikkatini çeken önemli bir ayrıntıdır. Bu kadınlar zorlama olmadan içlerinden geldiği gibi bir davranış sergiler.

  Ses Tonu ve Vurgular

  Ses tonları ile bazen alçalan bazen de azalan bir etkiye sahiptir. Konuşma şekline göre yerinde ve dengeli bir konuşma önemlidir. Kelimeleri ise nazik ve yerinde seçerler.

  Gözlere Bakmaktan Korkmazlar

  Kendisinden emin olduğu için sizle konuşurken size odaklanır. Gözlerini kaçırmaz. Bu bakışlar size kilitlenmiş gibi değil size dikkatli bakmasından kaynaklanır.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!