Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Erkeklerin Aşık Olduğu Kadın Kimdir?

erkeklerin_asik_oldugu_kadin.jpg
Bazı kadınlar ilgi çekmek için özel bir çabaya girmeden bunu başarabilir. Gülüşü, konuşması ve enerjisi ile bunu başarabilen erkeklerin aşık...
Yazar Puanı:
3.75/5,
Kullanıcı Puanı:
4.5/5,
 1. Editor
  Bazı kadınlar ilgi çekmek için özel bir çabaya girmeden bunu başarabilir. Gülüşü, konuşması ve enerjisi ile bunu başarabilen erkeklerin aşık olduğu kadın kimdir? İşte o kadınların özelliklerini sıraladık.

  Çevrenizdeki bazı kadınların kendisi bile fark etmeden ilgi çekmeyi başarması, çok güzel bir kadın olmamasına rağmen dikkatleri üzerinde toplaması ve birçok erkeğinin aynı anda ona aşık olmasının nedeni nedir? İşte erkeklerin aşık oldukları o kadınların özellikleri burada.

  erkeklerin_asik_oldugu_kadin_kimdir.jpg

  Öz Saygı

  Bu kadınlar kendilerine haksızlık etmezler. Çevresine karşı saygılı ve ölçülü davranışlarda bulunurken kendilerini de ihmal etmezler.

  Çabasızlık Kuralı

  Çevresindeki erkeklerin dikkatini çekmek için özel bir çaba harcamazlar. Doğal ve içten davranışları onların birçok kadından farklı olduğunun anlaşılması için yeterlidir. Kendilerini göstermek gibi bir kaygıları yoktur.

  Olgunluk


  Hayata bakış açısı, toplumdaki yeri, olaylara değerlendirme biçimleri ile olgunluklarını anlayabilirsiniz. Davranışları ile size güven verirler. Adaletli kadınlardır.

  Doğal Görünüş


  Pahalı makyaj malzemeleri olmadan da güzel görünebilirler. Gülüşleri ve gözlerindeki ışıltı uzaktan ışıklarını etrafa saçarlar.

  Şefkatli Olmak

  Bu kadınların içlerinde derin bir merhamet ve şefkat duygusu vardır. Erkekler içgüdüsel olarak annelik çağrışımı yapan şefkatli kadınlara daha çabuk aşık olurlar.

  Makaleyi Paylaş

  Nesssess bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
 1. Nesssess
  Sankii beni anlatıyor :)
 2. kkursunkalem
  Annesine Babasına Saygı Gösteren Kişidir
   Nesssess bunu beğendi.
 3. erziincanli2434
  Olur aşık neden olmasinki
   kkursunkalem ve Nesssess bunu beğendi.