Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Erkeklerin evlenmek istemedikleri kadınlar

evlenilmicek_kadinlar.jpg
Hayatınıza giren insanlar ile evlilik hayali kurdunuz ancak istediğiniz gibi sonuçlanmadı mı? Erkeklerin evlenmek istemedikleri kadınlar kimdir?...
Yazar Puanı:
3.75/5,
 1. Editor
  Hayatınıza giren insanlar ile evlilik hayali kurdunuz ancak istediğiniz gibi sonuçlanmadı mı? Erkeklerin evlenmek istemedikleri kadınlar kimdir? Erkekler hangi kadınlar ile evlilikten kaçar?

  Evlilik insan hayatının en önemli kararlarından biridir. Kadın ve erkeği genel olarak evlilikten beklentileri aynıdır. Peki erkeklerin asla evlenmek istemeyecekleri kadınlar kimdir? İşte erkeklerin hoşlanmayacağı o davranışlar.

  Sürekli Şikayet Eden Kadınlar

  Hiç memnun olmayan ve devamlı şikayet eden kadınlar erkeklerin evlenmek istedikleri kadınlar arasında yer almıyor. Onun yerine çözüm odaklı kadınlar erkeklerin ilgisini daha fazla çekiyor.

  Her şeyi Kontrol Altında Tutmak İsteyen Kadınlar

  Kontrollü kadınlar erkekler için aileyi idare edebilmesi açısından önemlidir. Aşırı kontrol sağlamak isteyen kadınlar ise erkeklerin ilişkilerinde tercih etmeyecekleri kadınlar oluyor.

  Özgüvensiz Kadınlar

  Kendi başına karar alamayan ve düşüncelerini ifade etmekte zorlanan kadınlar erkekler için özgüvensiz olarak tanımlanıyor. Erkekler kendilerinin yokluğunda ailesine iyi bakabilecek bir kadın arayışı içindedir. Sosyal ve iş hayatında yer edinebilmiş kadınlar erkeklerin ilgisini çekiyor.

  Kibirli Kadınlar


  Hayatı birlikte paylaşacağı kadında şefkatli ve mütevazi bir karakter arayan erkekler için kibirli kadınlar evlenmek için yanlış bir tercih olarak görülüyor.

  Yalan Söyleyen Kadınlar


  Kadınlar içinde geçerli olan en önemli maddelerden biri de evlenilecek insanın yalan söylemiyor olmasıdır. Güven sorunu yaratan yalan söylemek evlilikle sonuçlanması beklenen ilişkinin büyük bir krize girmesine neden olabilir.

  Destek Olmayan Kadınlar


  Evleneceği erkeğe destek olmayan ve hayatındaki sorunları çözmesi gerekirken onun yanında olmayan kadınlar evlenmek için uygun biri olarak düşünülmüyor.

  Makaleyi Paylaş

  Fatos_ali sobaci bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!