Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Eski sevgiliyi acısız unutmak için

eski_sevgiliyi_unutmak.jpg
Ayrıldığınız eski sevgilinizi tamamen unutabilmek ve hiçbir hissetmeyecek bir hale gelebilmek zordur. Eski sevgiliyi acısız unutmak için neler...
Etiketler:
Yazar Puanı:
3.75/5,
 1. Editor
  Hayatınızdaki insandan ayrıldığınız ilk dönemlerde neden ayrıldığınız ve nasıl ayrıldığınız aklınıza en çok gelen maddeler olacaktır. Kurulan son cümleler ya da size veda ederken yüzünün ifadesi aklınızdan kolay çıkmaz. Eski sevgilinizi en kısa sürede unutabilmenin en etkili yolu ise anıları tamamen ortadan kaldırmak olmalıdır.

  Size onu hatırlatan her şeyden hızlı bir şekilde kurtulun. Mesajları son defa okumayın. Sosyal medyada kayıtlı olan yazışmaları hemen silin. Sizde kalmış olan eşyaları varsa en kısa sürede geri gönderin. Ya da yok edin. Evde onu çağrıştıran size ait eşyalardan da kısa sürede kurtulun. Her zaman oturduğu koltuğun yerini değiştirin.

  Müzik listenizde birçok anınız vardır. Şarkılara anıları kaydederiz. Listenizi tamamen silin. Onunla olan anılarınızı hatırlatacak bir şarkı dahi kalmamasını sağlayın. Romantik şarkılar ile ayrılık acınızı derinleştirmeyin. Enerjinizi yükseltecek şarkıları listenize ekleyin. Kesin ayrılık kararını aldıktan sonra bunların hepsini zaman beklemeden yaptığınızda kendinizi iyi hissetmeniz daha kolay olacaktır.

  Ayrıldıktan sonra barışma ihtimaliniz yoksa bunları yapmak en hızlı şekilde normale dönmenizi sağlar. Ayrılığın ilk günlerinde oluşan romantik ve duygusal nedenlerin yerine bir süre sonra neden yürümediğini kendinize mantıklı bir şekilde ifade etmek diğer etkili bir yol olacaktır.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!