Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Et Benlerini Yok Eden Doğal Kür

et_beni_yok_eden_dogal_kur.jpg
Vücudunuzda doğuştan gelen ya da sonradan oluşan et benlerini yok eden doğal kür tarifi hazırladık. Giysilere takılan ve acıya neden olan et...
Yazar Puanı:
3.75/5,
 1. Editor
  Et benlerin vücutta nedensiz olarak ya da doğuştan oluşabilir. İstenmeyen et benlerini cerrahi müdahaleler ile yok edebilirsiniz. Bu işlemlere gerek duymadan evde yapabileceğiniz doğal bir kür tarifi hazırladık.

  Et Benleri Nasıl Yok Edilir?

  10 damla hindistan cevizi yağı

  5 damla kekik yağı

  et_beni_nasil_gecer.jpg

  Hindistan cevizi yağı ve kekik yağını koyu renkli bir şişenin içinde karıştırın. Hazırladığınız karışımından her gün pamuk ile cildinize kompleks yapın.

  Hindistan cevizi yağı, cildin tahriş olmasını engeller. Nem dengesinin korunmasına yardımcı olur. Et beni koptuktan sonra yara oluşmasını engellemiş olur.

  Kekik yağı güçlü antibakteriyel özelliğe sahiptir. Cilt yüzeyindeki bakterilerin yok edilmesine yardımcı olur.

  Bu karışımını uygulamaya başladıktan ortalama 1 ay sonra istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Doktorunuza danışmadan uygulamamanız en doğru tercih olacaktır. Sonradan oluşan et benleri bazı hastalıkların habercisi olabilir.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!