Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Ev Böceklerinden Kurtulmanın Zararsız Yolları

evde_dogal_sivrisinek_ilaci.jpg
Evdeki hamam böceği, karınca ve sineklerden kurtulmak için kimyasal içeren zehirleyiciler insanlar içinde risk oluşturur. Ev böceklerinden...
Yazar Puanı:
4.5/5,
 1. Editor
  Evdeki hamam böceği, karınca ve sineklerden kurtulmak için kimyasal içeren zehirleyiciler insanlar içinde risk oluşturur. Ev böceklerinden kurtulmanın zararsız yolları ile doğal ve güvenli bir şekilde sağlık açısından sorun oluşturmadan kurtulabilirsiniz.

  Ev Böceklerinden Kurtulmanın Zararsız Yolları


  Ev böceklerini yok edebilmek için doğal yöntemleri kullanabilirsiniz. Hassas yapılı koku alma duyularının etkilenmesine neden olan bu yöntemler kısa süre içinde ortamdan uzaklaşmalarına neden olacaktır.

  hamam_bocegiden_kurtulmak_icin_dogal_ilac.jpg

  Hamam Böceklerinden Kurtulmak İçin


  Bir soğanı ikiye bölün.

  Üzerine bir miktar karbonat dökün.

  Hamam böceklerinin geçiş yollarına bırakın.

  karincadan_kurtulmak_icin_ilac.jpg

  Karıncalardan Kurtulmak İçin

  Karıncalar mısır unu bulunan ortamdan uzaklaşır. Bu nedenle karınca yuvalarının etrafına ya da geçiş yollarına mısır unu dökebilirsiniz.

  evde_dogal_sivrisinek_ilaci.jpg

  Sivrisineklerden Kurtulmak İçin

  Bir damla lavanta yağı

  Bir damla okaliptus yağı

  Bir damla nane yağını bir süngerin üzerine dökün. Odanın içinde bu süngeri bekletin. Yarım saat sonra tüm sivrisineklerin yok olduğunu görebilirsiniz.

  Evinizdeki böceklerden kurtulabilmek için bu yöntemleri kullanmak en sağlıklı çözüm olacaktır. Kimyasal içeren zehirleyiciler küçük çocuklar ve evcil hayvanlar için tehlike barındırır.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!