Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Evde düzleştirici ile dalgalı saç yapmanın kolay yolu

1.jpg
Maşa kullanmak yerine saçlarınızı dalgalı hale getirebilmek için düzleştiricinizden yardım alabilirsiniz. Evde düzleştirici ile dalgalı saç...
Yazar Puanı:
3.75/5,
Kullanıcı Puanı:
5/5,
  1. Editor
    Maşa kullanmak yerine saçlarınızı dalgalı hale getirebilmek için düzleştiricinizden yardım alabilirsiniz. Evde düzleştirici ile dalgalı saç yapmanın kolay yolu ile kabaran ve kolay şekil almayan saçlarınınız da harika bukle ve dalgalar yaratabilirsiniz.

Isı ile saç şekillendirme işlemlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan düzleştiriciler ile saçlarınızda istediğiniz yoğunlukta dalgalı modeller elde edebilirsiniz. Düzleştirici ile saça şekil vermenin kolay yollarını ve uygulamalı anlatımlarını sizin için hazırladık.

Düzleştirici İle Saçı Dalgalı Bir Hale Getirmek İçin

Mutlaka ısıya karşı koruma özelliği olan saç serumlarını kullanın.

Saçınızı düzleştirici ile hafif bir şekilde düzleştirmek daha net bukleler oluşturmanızı sağlayabilir.

Yüksek ısı kullanmak saçın zarar görmesini sağlar. Ortalama 170 derecelik ısı yeterli olacaktır.

Saça şekil verme işleminden sonra ellerinizle açabilirsiniz. Tarak kullanmayın. Bu işlem öncesinde saçın soğumasını bekleyin.

1.jpg
    2.jpg
    3.jpg
    4.jpg
    5.jpg
    6.jpg

Makaleyi Paylaş

Ozlemgamzee, TC mutluluk, bezdum ve diğer 6 kişi bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. soyluserap
    evet oluyor bende denemiştim daha önce
  2. Arzuuu06
    Evet bildiğimiz şeyler zaten
  3. edaakman91
    bunlar bilindk şeyler zaten
  4. dilarabalci
  5. anneolcamkiben
    Bunu yapiyorum ben. Bazen de aluminyum folyoyu kivirip sac uclarimi sariyorum , bi kac saat sonra aciyorum :) ise yariyor :))
  6. ebrufarmasi
    Dalgalı saçlar için önerebilceğim tek sey sacınızı kıvırıp ince ince yuvarlak bi şekilde yukardan tokalayın üzerinede saç kremi sprey multivitaminli sıkın en doğal yol saçlarınıza zarar vermez lütfen ısıdan maşadan ütüden şaçınıza zarar verecek kimyasaldan uzak durun.
      Ozlemgamzee bunu beğendi.
    1. Ozlemgamzee
      Bir beceremedim onerdiginizi dipleri ve önleri çirkin oluyor
  7. Ezgisu1225
    Ayrica sac uclarina da yapiliyor bu islem dalga oluyor
  8. huyumkurusun
    sac en fazla 130 dereceye dayanabilir fazlası sacin yapisini bozar sac kılını eritir uzatanlar sakın kullanmasın bugidi ile sarip uyumak ertesi gün acip buklelere kavusmak daha saglikli daha iyi
      Ozlemgamzee bunu beğendi.
  9. Siyahseven_
    Burada düzleştirici de önemli. İnce ve dar olmalı. Benim düzleştiricim geniş olduğu için dalgalar bu kadar sık olmuyor ve de yapması zor oluyor. Sonradan dalgalar düşüyor.
      aysu_34 ve Asminimdelilim bunu beğendi.
  10. korisoslutavuk
    Bu kadar kolay mı gerçekten
      aysu_34 bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.