Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Evde şans getirdiğine inanılan objelerin kullanımı

nazar_boncugu.jpg
Eve şans, bereket, bolluk, sağlık getirdiğine inanılan nesneler vardır. Evde şans getirdiğine inanılan objelerin kullanımı nasıl olmalıdır?...
Yazar Puanı:
3.75/5,
 1. Editor
  Eski inanışlardan bugüne kadar gelen evde bereket getirdiğine inanılan eşyaların kullanımı hakkında ilginizi çekecek bilgiler hazırladık. Evinizdeki enerjiyi yükselttiği söylenen o nesneler.

  nar.jpg

  Nar

  Eve bereket ve bolluk getirdiği söylenen bir nesnedir. Genellikle mutfak ve salonda kullanılır. Son dönemde daha fazla popüler bir hale gelmiştir.

  nazar_boncugu.jpg

  Nazar Boncuğu

  Binlerce yıldır kötü enerjiden koruduğuna inanılan bir nesnedir. Eski Türk inançların günümüze kadar gelmiştir. Evin her alanında kullanılabilir. Dışarıdan gelebilecek kötü enerjiyi kovması için kapı girişlerinden daha fazla yer alır. Nazar boncuğu kişilerin üstünde de bulunabilir. Plastik yerine camdan üretilmiş olanları tercih edebilirsiniz.

  fil.jpg

  Fil

  Gücün ve bolluğun simgesi olarak kullanılan bir semboldür. En önemli özelliği ise 7 tane filin birlikte olması gerekir. Böylece eve bolluğun ve şansın geleceğine inanılır.

  kaplumbaga.jpg

  Kaplumbağa

  Başarının sembolü olan kaplumbağa genellikle ofislerde kullanılır. Pozitif enerji verdiğine inanılır.

  obje.jpg

  Doğal Taşlar

  Doğada bulunan taşların yaydığı enerjiden faydalanmak isteyenler evin istediği alanlarında kullanabilir. Ametist, akik, akuamarin en sık kullanılan doğal taşlar arasında yer alır. Satın almadan önce özelliklerini öğrenmeyi unutmayın.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!