Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Evde Sonbahar Havası! Kahverengi Dekorasyon Fikirleri

kahverengi_dekorasyon_fikirleri (3).jpg
Sizde sonbaharda huzur bulanlardan mısınız? Güz mevsiminin sarı, kahverengi ve yeşil tonları ile evde sonbahar havası! Kahverengi dekorasyon...
Yazar Puanı:
4.25/5,
Kullanıcı Puanı:
3.66667/5,
  1. Editor
    Ev dekorasyonları aslında sizin imzanızdır. Yaşam alanınızda hangi seçimlerin size huzur vereceğine siz karar verebilirsiniz. Canlı ve açık renkler yerine kahverengi ve tonları size rahatlık ve dinginlik veriyor olabilir.

Sizde yağmuru, yere düşen yaprakları seviyorsanız evinizde sonbahar etkisi yaratabilirsiniz. İşte size fikir verebilecek sonbahar dekorasyon önerilerimiz.

Evinizde hardal sarısı, kahverengi, yeşil ve krem renginin tonlarına yer verebilirsiniz.

Ahşap mobilyalar bu dekorasyonun en önemli ayrıntıları arasında yer alır.

Yer minderleri kullanarak dışarıdaki yağmuru izleyebilirsiniz.

Mum bu dekorasyonda mutlaka olması gereken aksesuardır. Büyük ve kullanışlı mumlara yer verebilirsiniz.

kahverengi_dekorasyon_fikirleri (1).png kahverengi_dekorasyon_fikirleri (1).jpg kahverengi_dekorasyon_fikirleri (2).jpg kahverengi_dekorasyon_fikirleri (3).jpg

Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. zumraerdemli
    bu evlerin temizliğini düşünemiyorum ama Allahtan ustamgeliyor.com diye bir site var oradan temizlikçimi hemen bulup en uygun fiyata evimi temizletebiliyorum. Sizede öneririm arkadaşlar.
  2. Vesile arzu
    Merhaba arkadaslar İstanbul genelinde ev temizliğine gıdıyorum numaram 538 682 23 40 ıhtıyacı olan arasın İyİ günler
  3. mugellas
    Koyu renklerle ev tamamen boğucu bir hal aldığı için araya renk yansımaları koyuyorum ben .
  4. Miss Moreni
    Geçen sonbahar aylarında sokaktan kozalak ve yaprak toplayıp cam saksının içine doldurmuştum. bir senedir evime harika hava katıyor. hatta her mevsime ait ayrı yaprakları toplayıp mevsimleri evinize de taşıyabilirsiniz. her renk odaya yakışan bir dekor oluyor. özellikle eşyalarınız açık renkteyse.
  5. Karamell44
    Bu senenin modasi genelde sarilar ve yesillerdi.kahverenginin asilligi bir başka oluyor. Ama kahverengi tek basina oldugu zaman ev bogucu bir hal aliyor yinede dekorasyonda az da olsa renklerin yer almasindan yanayim
      mugellas bunu beğendi.
  6. seherdilek
    ben ahşap detayları çok seviyorum. Özellikle kendin yap projelerinde gözüme çarpan şeyler var harika gerçekten. Paylaştığınız kahverengi tonları da takdir edilesi :)
  7. selintamek
    Dekorasyonda sadece koyu renkler evi boğar. Koltuk takımlarında koyu renkler tercih edilirse perde ve halıda açık renkler ile daha ferah bir ev dekorasyonu olabilir
  8. bagacnalan
    mum aşığı bir insan olarak çok beğendim
  9. FiruzeDoruk
    Kahve ve Bej, bir birini çok güzel tamamlıyor..
  10. hulyasakal
    Perde veya halıda açık renk tercih edilirse salonu kapatmaz diye düşünüyorum.
      FiruzeDoruk bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.