Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Evde tablet kömür ile diş beyazlatma

tablet_komur_dis_beyazlatma.jpg
Diş beyazlatma işlemlerinde son dönemde popüler olan Instagram da popüler olan siyah diş beyazlatma tozunu evde basit bir şekilde yapabilirsiniz....
Yazar Puanı:
4.25/5,
 1. Editor
  Eczanelerde satılan ve bazı sağlık sorunlarının tedavisinde kullanılan hijyenik olarak üretilmiş kömür tabletleri ile dişlerinizi bembeyaz yapabilirsiniz. İçerisinde bitkisel kömür içerikleri vardır. Diş sağlığınız açısından sorun oluşturmayan doğal bir yöntemdir. Siyah diş beyazlatma maskelerinin popüler olduğu son dönemlerde sizde evde siyah diş beyazlatma tozu hazırlayabilirsiniz.

  Diş Beyazlatan Kömür Tozu Nasıl Kullanılır?

  Tablet halinde satılan kömür tozlarını havanda ezin. Üzerine birkaç damla su damlatarak diş fırçası ile yavaş ve dairesel hareketler ile uygulayabilirsiniz. Birkaç dakika boyunca masaj yapın.

  Toz haline getirdiğiniz kömürü isterseniz de birkaç damla limon suyu ile macun kıvamına getirip dişlerinize uygulayabilirsiniz.

  Dişlerinizi iyice durulayın. Tamamen çıkması için temiz bir diş fırçası ile tekrar fırçalayın.

  Hassas diş problemi yaşayan kişilerin uygulamadan önce diş hekimine danışması daha sağlıklı olacaktır.

  Makaleyi Paylaş

  Margarikotin bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!