Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Evigen Kapsül Saç Uzatıyor Mu?

Evigen_sac_maskesi_sac_uzatma.jpg
Saçların hızlı uzaması, gürleşmesi için hazırlanan maske tariflerinin bir vazgeçilmezi var. Evigen kapsül saç uzatıyor mu? Sağlıklı ve hızlı...
Yazar Puanı:
3.75/5,
 1. Editor
  Eczanelerde satılan evigen kapsül E vitamini ve zeytinyağı içeriği barındırır. Fiyatının uygun olması ile güzellik ve saç maskelerinde kullanılır. Saç bakım maskelerinde sık yer verilen E vitaminini doğrudan almak isteyenlerin tercih ettiği bir üründür.

  Evigen kapsül gerçekten saç uzatıyor mu? Doğrudan saç uzamasını sağlayan bir ürün yoktur. Saç uzaması için tükettiğiniz gıdalara dikkat etmeniz ve dışarıdan özel bakımları düzenli uygulamanız gerekir. Doğrudan bir vitamin desteği olan evigen kapsül saçınızın uzaması ve yıpranmaların önüne geçebilmenizde yardımcı olur. Doğrudan saçta kullanılması uygun değildir. Oluşturulan saç maskesinin içine eklenebilir.

  Evigen Kapsül İçeren Saç Maskesi Yapımı

  2 çorba kaşığı badem yağı

  2 çorba kaşığı hindistan cevizi yağı

  1 çorba kaşığı bal

  2 tane evigen kapsül

  Tüm malzemeleri karıştırın. Saçınıza uygulayın. 30 dakika saçınızda kalması yeterli olur. Şampuan ile yıkayın ve saç kremi uygulayın.

  Bu maskeyi haftada bir defa uygulayabilirsiniz.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!