Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Fahriye Evcen’in Gelinliği Kriz Çıkardı

fahriye-evcen-in-gelinligi-kriz-cikardi-1.jpg
Kullanıcı Puanı:
4/5,
 1. BenNeseLi

  3,5 yıllık ilişkilerini nikah masasına oturtarak taçlandıran Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in düğününde gelinlik krizi çıktı!


  Herkesin çok yakıştırdığı Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti 3,5 yıllık ilişkilerinden sonra nikah masasına oturarak hayatlarını birleştirdi. Büyük bir düğün organizasyonuyla birlikte Sait Halim Paşa Yalısı’da ünlü çift birlikteliklerinin bir ömür sürmesi dileğiyle birbirlerine “evet” dedi. Evlenmeleri kadar gecenin en çok merak edilen konularından biri ünlü çiftin düğün gecelerinde giydikleri kıyafet oldu.
  fahriye-evcen-in-gelinligi-kriz-cikardi-3.jpg

  Gelinlik Benzerliği Olay Yarattı

  Buraya kadar her şey güzel hoştu ancak Fahriye Evcen’in gelinliğinin geçtiğimiz yaz Kadir Doğulu ile evlenen Neslihan Atagül’ün gelinliğine benzemesi dedikodu çıkardı.
  fahriye-evcen-in-gelinligi-kriz-cikardi-1.jpg
  Onlar her ne kadar durumun böyle olmadığını düşünse de hayranları genç çifti mercek altına aldı ve Raşit Bağzıbağlı tasarımı olan gelinliğin Neslihan Atagül’ün gelinliğiyle benzerliğini ortaya çıkardılar.
  fahriye-evcen-in-gelinligi-kriz-cikardi-4.Jpeg

  Gördüğünüz kadarıyla gelinliğin modeli, kumaş seçimi, işlemesi ve saç modeli birbirine benziyor. Olay giyilen gelinliğin komşu kızınınkine benzemesinden daha ciddi boyuta geldi. Bu benzerlikler hayranlarına şu soruyu sordurttu:

  Fahriye Evcen, Neslihan Atagül’ü kıskandı mı?
  fahriye-evcen-in-gelinligi-kriz-cikardi-2.jpeg

  Kriz sadece gelinlik benzerliğiyle kalsa iyi. Burak Özçivit’in damatlığına taktığı çiçek ve balayına Maldivler’i tercih etmeleri de aynıymış :) Özünde her ikisinin de şık olduğunu kabul ediyoruz ve konuyu daha fazla uzatmadan biz yorumları size bırakıyoruz....!

  Sizin bu konuda düşünceleriniz neler?

  fahriye-evcen-in-gelinligi-kriz-cikardi-5.jpg

  Editör: Neşe Akbaş


  Makaleyi Paylaş

  Birumut55 bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
 1. edaakman91
  ya resmen birebir aynısı, bu kadar da olmaz:)
 2. psikologg
  HİÇ benzemiyor... alakası bile Yok
 3. Bebek bekliyorum
  Yok ya ne alaka herkes istediğini giymekte özgür bence
 4. Ezesel
  Fahriye evcen 3 farklı gelinlik giydi ama bir dönemde bir model veya tarz öne çıkıyorsa hemen hemen hepsi aynı şekilde tasarlanıyor..
 5. Sevval0102
  Siz onu bunu bırakın o onu bu bunu giymiş birakin bi zahmet herkes istediğini giysin
 6. zoom06
  fahriyeyi pek sevmem ama ne alakası var zamanlama yüzünden olmuş bence daha çok yakışmış hatta ona:)
   AhlarAgaci bunu beğendi.
 7. Suzan123
  Fahriyeninki
 8. Mevsimyaz06
  Gerçekten benziyor. Gelinlik ve saç. Taklit etti mi etmedi mi kimse bilemez içinden geçenleri. Evlenmişler bize mutluluk dilemek düşer.
 9. Kelebekcikk34
  Zaten Neslihanınki de yurtdışındaki moda sayfalarında alınmıştır. Yani gelinlikler zaten Moda sadece neslihan önce evlendi fahriye taklit etmiş durumuna düştü.
   AhlarAgaci, aurora3434, mltmlhn ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
 10. gizem50
  çokta bi benzerlik yok para bende de olsa ben de maldivleri tercih ederim kıskandığımdan mı kesinlikle hayır antalya da bodrumda ne işim var
  :p
   mltmlhn, Asminimdelilim, NIKITA ve diğer 3 kişi bunu beğendi.