Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Farkında Olmadan Kilo Vermek

farkinda_olmadan_kilo_vermek.jpg
Diyet listelerinden sıkılan ve yorulanlar için farkında olmadan kilo vermek ister misiniz? Hızlı kilo verebilmek için diyet listesi uygulamak...
Yazar Puanı:
3.5/5,
 1. Editor
  Kilo verebilmek için diyet listesi uygulamak yerine günlük beslenme alışkanlıklarınızda değişiklikler yaptığınızda kilo verebilirsiniz. Tokluk hissi yaratmayan ve kan şekerinizin hızla yükselmesine neden olup açlık krizi yaratan gıdalardan uzak durmalısınız. Daha az kalori aldığınızda ve daha fazla hareket ettiğinizde diyet listesi uygulamanıza gerek kalmayacaktır.

  Öğle ve Akşam Salata


  Salata yemek midenizde tokluk hissinin daha çabuk oluşmasına yardımcı olur. Yağsız sirke ya da limon suyu ile hazırlanmış salata tüketebilirsiniz.

  Yemeklerden Önce Su

  Yemeğe oturmadan kısa süre önce oda sıcaklığında bir bardak su için. Gün içerisinde aç olmadığınızda bir şeyler yemek ihtiyacı hissediyorsanız nedeni susuzluk olabilir.

  Çorba İçin

  Öğle ve akşam yemeklerinizde mutlaka unsuz çorbalara yer verin. Sebze ve tavuk suyu çorbaları sağlığınızın korunması da yardımcı olur.

  Asitli İçeceklerden Uzak Durun

  Asitli tüm içecekleri hayatınızdan çıkarın. Yüksek şeker içeren bu ürünler tokluk hissi yaratmaz ve daha çabuk acıkmanıza yardımcı olur.

  Çikolata

  İlk günler zor olsa da çikolatayı tamamen hayatınızdan çıkarabilirsiniz. İşlenmiş şeker içeren bu ürünü tüketmeyi bıraktığınızda vücudunuzdaki fazlalıklardan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

  Küçük Porsiyonlar

  Yemeklerinizde küçük tabak tercih etmelisiniz. Böylece sadece mideniz değil gözünüzde doymuş olur.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!