Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Fazla kiloları yok eden kıyafet seçimleri

zayif_gosteren_elbise.jpg
Kilosundan memnun olmayan kadınlar için kilo saklama yöntemleri paylaşıyoruz. Fazla kiloları yok eden kıyafet seçimleri nasıl olmalıdır? Vücuda...
Yazar Puanı:
5/5,
 1. Editor
  Diyet ve diğer uygulamalar ile fazla kilolarınızdan kurtulamadığınız kilolarınızı doğru yöntemler ile gizleyebilirsiniz. Kilolu kadınlar doğru kıyafet seçerken nelere dikkat etmelidir?

  fazla_kilolari_yok_eden_kiyafet.jpg

  Dikey Çizgilere Güvenin

  Modanın altın kurallarından biri yatay çizgilerin kilolu dikey çizgilerin ise daha ince göstermesidir. Dolabınızdaki tüm çizgili kıyafetlerin dikey ve ince çizgilerden oluşmasına özen gösterin.

  dogru_sutyen_secimi.jpg

  Doğru Sütyeni Seçin

  Kilolu kadınların genel sorunlarından biri de büyük göğüslerdir. Doğru sütyen seçmediğinizde göğüsleriniz olduğundan daha büyük ve sarkmış bir görüntü yaratır. Kilo ve göğüs tipinize en uygun sütyeni bulmalısınız.

  zayif_gosteren_kiyafetler.jpg

  Vurgulama

  Vücudunuzda sevmediğiniz bir alanın dikkat çekmemesi için tek renk giyinmeyin. Vurguyu sevdiğiniz bir alana alabilmek için orada farklı bir renk ya da aksesuar kullanabilirsiniz.

  a_kesim_modeller_zayif_gosteren_giyim.jpg

  A Kesim Modelleri Tercih Edin

  A kesim modelleri kalça ve göbek bölgesindeki gizlemenin en etkili yollarından biridir. Olduğunuz kilodan çok daha ince görünmenizi sağlar.

  kiyafet_dugme_Secimi.jpg

  Kıyafet Düğmeleri

  Göbek ve yan yağları gizlemek için düğmeleri aşağıda olan kıyafetleri tercih edin. Tamamen düğme kullanılan kıyafetlerin dar olmamasına dikkat edin.

  kilolu_gostermeyen_kiyafet.jpg

  İnce Kumaşlardan Kaçının

  İnce kumaşlar tüm vücut hatlarını ortaya çıkarır. Çoğu zaman ise olmayan kusurları ön planda tutabilir. İnce yapılı ve düz kumaşlardan uzak durmalısınız.

  zayif_gosteren_tsort.jpg

  Gömlek ve Tshirt Kullanırken

  Gömlek ve tshirtleri pantolonun içinde alarak kullanmayın. Bu kalçanızın daha belirgin hale gelmesine neden olacaktır.

  canta_secimi.jpg

  Doğru Çantanın Önemi

  Çantalar size kilonuzu gizleme konusunda yardımcı olabilir. Büyük çantalar ile dengeli bir görüntü oluşturabilirsiniz. Boyunuz kısa ise orta büyüklükteki çantaları tercih edin.

  parlak_kiyafet.jpg

  Parlak Kıyafetlerden Uzak Durun

  Parlak ve dikkat çekici kumaşlardan uzak durun. Vücut kusurlarının daha fazla dikkat çekmesine neden olacaktır. Mat kumaşları tercih edebilirsiniz.

  zayif_gosteren_elbise.jpg

  Dar ve Düz Stilden Kaçının

  İnce yapılı, dar ve düz kıyafetler sizin daha kilolu görünmenize neden olabilir. Kıyafet tercihlerinizde en sorunlu bölgenizi saklamak için buna özen göstermelisiniz.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!