Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Gelin Çiçekleri ve Gelin Saç Aksesuar Modası

gelin_ciceklerir_ve_gelin_saci_aksesuarlari_2017_2017 (1).jpg
Düğün herşeyin eksiksiz olmasını istiyorsanız en az gelinlik kadar önemli bir konu daha var. Sizin içinGelin Çiçekleri ve Gelin Saç Aksesuar...
Yazar Puanı:
3/5,
Kullanıcı Puanı:
1/5,
 1. Editor
  Düğün herşeyin eksiksiz olmasını istiyorsanız en az gelinlik kadar önemli bir konu daha var. Sizin içinGelin Çiçekleri ve Gelin Saç Aksesuar modasını araştırdık. Zarifliğinizi tamamlayacak küçük aksesuarlardan gelin tacı ve gelin çiçeği modellerini size fikir vermesi için paylaşıyoruz.

  Hayatınızın en özel gününde, düğün yeri, gelinlik, ayakkabı kadar önemli olan diğer bir konu ise küçük detaylardır. Gelinliğinizin tamamlanmasını sağlayan ve sizi bir prenses gibi hissettirecek küçük aksesuarlarında şık detaylar içermesi gerekiyor. Aksesuarların gelinlik ile bütünlüğü kadar düğün yapılacak yer ile uyumlu olması görsel bir şıklık yaratacaktır.
  gelin_ciceklerir_ve_gelin_saci_aksesuarlari_2017_2017 (5).jpg
  gelin_ciceklerir_ve_gelin_saci_aksesuarlari_2017_2017 (6).jpg
  gelin_ciceklerir_ve_gelin_saci_aksesuarlari_2017_2017 (8).jpg
  gelin_ciceklerir_ve_gelin_saci_aksesuarlari_2017_2017 (9).jpg

  Kır düğünlerinde harika kır çiçeklerinde bir demet taşıyabilirsiniz. Salon yada havuz başı düğünlerde ise daha şık modeller tercih edebilirsiniz. Kır düğünleri için papatya, lavanta gibi çiçekler son dönemin modası arasında yer alıyor. Salon düğünlerinde ise sade ve zarif bir çiçek yada büyük bir gül demeti her zaman kullanılan modeller olmuştur.
  gelin_ciceklerir_ve_gelin_saci_aksesuarlari_2017_2017 (2).jpg
  gelin_ciceklerir_ve_gelin_saci_aksesuarlari_2017_2017 (3).jpg
  gelin_ciceklerir_ve_gelin_saci_aksesuarlari_2017_2017 (7).jpg

  Saç aksesuarları konusunda ise gümüş yada altın detaylar olmasında önceliğiniz gelinlik olurken, saç renginizi de dikkate almalısınız. Saç aksesuarlarında soluk yada pembe beyaz bir cilde sahipseniz gümüş renkleri tercih edebilirsiniz. Kumral yada esmer tenli kadınlar içerisinde altın rengi olan aksesuarları tercih ettiğinde bütünlük oluşmuş olur.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
 1. Berrak201406
  Şimdilerde Şakayık çiçeği moda..
  Seviyorum bende.. herşeye her yere yakisiyor