Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Göz Bakım Kremleri Yerine Aleo Vera Jeli

goz_bakim_kremleri_aleo_vera_jeli.png
Yaşlanmanın ilk belirtileri her zaman göz çevresinde başlar. Pahalı göz bakım kremleri yerine aleo vera jeli kullanabilirsiniz. Bir çok güzellik...
Yazar Puanı:
4/5,
 1. Editor
  Göz çevresi bakımlarına 20'li yaşların başında başlanması gerekiyor. Hergün nemlendirmeniz gereken göz çevresine pahalı kremler almak yerine aleo vera jeli kullanabilirsiniz.
  pahali_goz_kremleri.jpg

  Aleo vera bitkisi içerisinde yüksek oranda su ve E vitamini barındırır. Cildin esnek yapısının sağlanması için E vitamine ihtiyacı vardır. Göz çevresi derisi çok ince yapıldır ve esnekliğinin sağlanması gerekir. Aleo vera jelini uygulamadan önce küçük bir bölgede alerjik reaksiyona karşı test edin.

  Göz Çevresini Korumak İçin

  • Güneş kremi kullanmayı ihmal etmeyin. Yüksek koruma özelliğine sahip ürünleri kullanabilirsiniz.
  • Mutlaka göz makyajınızı çıkarın. Cildinizin hava almasını sağlayın.
  • Göz çevrenizi yıkarken ovuşturmayın. Nazikçe masaj yapın.
  • Sağlıklı camlar ile üretilmiş güneş gözlükleri kullanın.
  • Zaman içerisinde oluşan göz çevresindeki renk koyuluğunu giderebilmek için retinol içerikli ürünler kullanabilirsiniz.

  Makaleyi Paylaş

  mutluluk2015 bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
 1. jaswin
  Bende uzun süredir bir markanın kök hücre teknolojisini kullanmış olduğu bir ürününü kullanıyorum. Çok da faydasını gördüm, görüyorum. Özellikle 20'li yaşlardan itibaren bu tür ürünlerin kullanılması gerekiyor. Hem günlük tempodan ötürü kendimize bakmak, hem de yaşlanmayı önlemek adına artık böyle ürünler şart. :)
 2. mutluluk2015
  Ben 1 senedir bir markanın konsantre aloe Vera jelini kullanıyorum çok memnunum :KK66:
  1. melankolimm
   Aloe vera jelini nereden bulabiliriz
  2. bengomc
   sanırım LR'ın konsantre aloe vera jelinden bahsediyor. Benim gibi LR'ın bağımsız iş ortaklarından temin edebilirsiniz :)