Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Göz Bakım Kremleri Yerine Aleo Vera Jeli

goz_bakim_kremleri_aleo_vera_jeli.png
Yaşlanmanın ilk belirtileri her zaman göz çevresinde başlar. Pahalı göz bakım kremleri yerine aleo vera jeli kullanabilirsiniz. Bir çok güzellik...
Yazar Puanı:
4/5,
  1. Editor
    Göz çevresi bakımlarına 20'li yaşların başında başlanması gerekiyor. Hergün nemlendirmeniz gereken göz çevresine pahalı kremler almak yerine aleo vera jeli kullanabilirsiniz.
    pahali_goz_kremleri.jpg

Aleo vera bitkisi içerisinde yüksek oranda su ve E vitamini barındırır. Cildin esnek yapısının sağlanması için E vitamine ihtiyacı vardır. Göz çevresi derisi çok ince yapıldır ve esnekliğinin sağlanması gerekir. Aleo vera jelini uygulamadan önce küçük bir bölgede alerjik reaksiyona karşı test edin.

Göz Çevresini Korumak İçin

• Güneş kremi kullanmayı ihmal etmeyin. Yüksek koruma özelliğine sahip ürünleri kullanabilirsiniz.
    • Mutlaka göz makyajınızı çıkarın. Cildinizin hava almasını sağlayın.
    • Göz çevrenizi yıkarken ovuşturmayın. Nazikçe masaj yapın.
    • Sağlıklı camlar ile üretilmiş güneş gözlükleri kullanın.
    • Zaman içerisinde oluşan göz çevresindeki renk koyuluğunu giderebilmek için retinol içerikli ürünler kullanabilirsiniz.

Makaleyi Paylaş

mutluluk2015 bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. jaswin
    Bende uzun süredir bir markanın kök hücre teknolojisini kullanmış olduğu bir ürününü kullanıyorum. Çok da faydasını gördüm, görüyorum. Özellikle 20'li yaşlardan itibaren bu tür ürünlerin kullanılması gerekiyor. Hem günlük tempodan ötürü kendimize bakmak, hem de yaşlanmayı önlemek adına artık böyle ürünler şart. :)
  2. mutluluk2015
    Ben 1 senedir bir markanın konsantre aloe Vera jelini kullanıyorum çok memnunum :KK66:
    1. melankolimm
      Aloe vera jelini nereden bulabiliriz
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.