Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Göz çevresi kırışıklıklarına doğal çözüm! kayısı yağı

kayisi_yagi_cilt_maskesi.jpg
Erken yaşlanma belirtileri arasında yer alan göz çevresine özel bakım uygulanması gerekir. İnce göz çevresi kırışıklarına doğal çözüm! kayısı yağı...
Yazar Puanı:
3.75/5,
 1. Editor
  Ciltteki en hassas ve ince deri tabakası göz çevresinde bulunur. Yaşlanmanın ilk belirtileri de bu bölgede görülür. Göz çevrenize erken yaşlardan itibaren bakım uygulamanız gerekir. Sağlıklı bir cilde sahip olabilmenize yardımcı olan kayısı yağı, göz çevrenize eksiksiz bakım yapmanıza yardımcı olur.

  Kayısı Yağı ve Kahve İle Göz Çevresi Bakımı

  Kayısı yağı içerisindeki maddeler ile cildi yenileyen ve onaran etkiye sahiptir. Kahve ise ince dokusu ile hassas deride mükemmel bir peeling görevi görür. Bu iki malzeme ile hazırlayabileceğiniz ve haftalık olarak uygulayabileceğiniz bir maske hazırladık.

  Malzemeler

  1 çorba kaşığı kayısı yağı

  1 çay kaşığı çekilmiş Türk kahvesi

  İki malzemeyi macun kıvamına getirin. Göz çevrenizde uygulayın ve 5 dakika bekleyin. Yüzük parmağınızda masaj yaparak çıkartın. Cildinizi soğuk su ile yıkayın.

  Kayısı yağını haftalık cilt bakım rutinlerinize eklemeyi unutmayın.

  Evde Göz Çevresi Kremi Nasıl Yapılır? Tıklayın !
  Göz çevresini günlük ve haftalık bakımı nasıl yapılır? Tıklayın !
  Göz Çevresi Rengini Açan Maske için Tıklayın !

  Göz çevresinde renk eşitliği sağlayan maske için Tıklayın !

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!