Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Göz Çevresini Daha Genç Göstermenin Yolları

goz_cevresini_daha_genc_gosterme.jpg
Uyandığınızda göz çevrenizde mor halkalar ve koyu lekelerin oluşmaması için uygulayacağınız basit ve etkili yöntemler var. Göz çevresini daha genç...
Yazar Puanı:
4/5,
 1. Editor
  Göz çevresindeki yıpranmalar ve koyu renkli halkaların iki nedeni vardır. Genetik ve çevresel faktörlerden oluşan bu durumu engelleyebilmeniz için önerilerimiz var. Tüm gün sağlıklı ve genç duran göz çevresine sahip olabilmeniz için önerilerimiz var.

  Sağlıklı Yatak Sağlıklı Yastık

  Uyku düzeninizde değişiklikler yapmanız gerekebilir. Sağlıklı bir uyku cilt güzelliğini sağlamanın en önemli yoludur. Size en uygun yatak ve yastığı seçmek uyku bölünmelerinin önüne geçmenizi sağlar.

  Siyah Üzüm Çekirdeği Yağı

  Kadınlık hormonlarının artmasına ve cildin daha sağlıklı görünmesine yardımcı olabilir. Günde bir tatlı kaşığı kadar tüketebilirsiniz.

  Taze Meyve ve Sebzeler

  Cildin ihtiyacı ola vitamin ve minerallerin en sağlıklı kaynağı taze sebze ve meyvelerdir. Günlük olarak 3 porsiyon meyve ve sebze tüketmeniz gerekir.

  Doğru Cilt Bakımı

  Her cildin ihtiyacı farklıdır ve bakımlarının da özel olması gerekir. Cildinizin ihtiyacına yönelik bakımları uygulamayı ihmal etmeyin.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!