Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Göz Rengine Göre Eyeliner Nasıl Seçilir?

goz_rengine_gore_eyeliner_secimi.jpg
Klasik siyah eyeliner kullanmaktan sıkılanlar için göz renginiz ile uyumlu eyeliner tercih edebilirsiniz. Göz rengine göre eyeliner nasıl seçilir?...
Yazar Puanı:
4/5,
 1. Editor
  Eyeliner seçimi kadınlar için önemli bir konudur. Göz yapınıza göre ince ve kalın çizgi, kuyruk yapımı gibi bir çok önemli nokta barındırır. Göz rengine göre eyeliner seçimi ile gözünüzü daha büyük gösterebilirsiniz. Gözlerinizin rengini ortaya çıkarmak istediğinizde seçmeniz gereken eyeliner nasıl olmalıdır?

  Göz Renginize En Çok Yakışacak Eyeliner Seçimi

  Yeşil Göz

  Mürdüm ve toprak tonları sizin vazgeçilmeniz olabilir. Göz renginize yakın olan yeşil tonları gözlerinizin daha dikkat çekici olmasına yardımcı olabilir.

  Ela Gözler

  Ela gözler değişken göz rengine sahiptir. Mor tonları ve yeşil renkleri tercih edebilirler. Gözlerinizi belirginleştirmek istediğinizde ise kahverengiyi tercih edebilirsiniz.

  Mavi Göz

  Sıcak tonlar mavi gözlerin ışıltı kazanmasına yardımcı olabilir. Bakır ve göz renginiz ile uyumlu mavi tonları tercihiniz olabilir.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!