Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Günlük Kurtarıcı Saç Hileleri

gunluk_sac_kurtaran_hileler.jpg
Saçlarınız istediğiniz gibi görünmediğinde hızlı bir şekilde hazırlanmak hayal olabilir. Günlük kurtarıcı saç hileleri ile yağlı, kabarık ya da...
Yazar Puanı:
3.75/5,
Kullanıcı Puanı:
4/5,
  1. Editor
    Saçlarınız istediğiniz gibi görünmediğinde hızlı bir şekilde hazırlanmak hayal olabilir. Günlük kurtarıcı saç hileleri ile yağlı, kabarık ya da sönük görünen saçlarınızı istediğiniz hale getirebilirsiniz.

Sabah uyandığınızda ya da evden hızlı bir şekilde çıkmanız gerektiğinde saçlarınız ile ilgilenmek için zamanınız olmayabilir. Bunun için günü kurtarmanızı sağlayacak ve saçlarınıza şık bir görünüm verebilecek öneriler hazırladık.

sac_hileleri.jpg

Yağlı Saçlar İçin

Saç dibine biraz bebek pudrası kullandığınızda yağlı görünümü engelleyebilirsiniz.

Yağlanan saçları öne alarak birkaç defa tarayın. Kabaran saçlarınıza kalın bir örgü yapın.

Saçın yağlı dip kısmını kapatmak için koyu renkli bir bandana kullanabilirsiniz.

Kabaran Saçlar İçin

Uyandığınızda kabarmış olan saçlarınızı düzeltmek için gazete kağıdı kullanabilirsiniz. Elektriklenmeyi azaltmak için gazete kağıdını saçlarınızın üzerinde gezdirin.

Kullanmadığınız maskaranızın uç kısmına saç spreyi sıkın. Saçınızın kabaran alanlarını maskara fırçası ile tarayın.

Saçınızın daha kolay şekil alabilmesi için sprey şişenin içine biraz saç kremi ve su ekleyin. Karıştırdıktan sonra saçlarınıza sıkın.

Şekil Almayan Saçlar İçin

Saçlarınız istediğiniz şekle girmiyorsa ve uzun bir maşa için zamanınız yoksa saçınızı örün. Örgülerin üzerinden düzleştirici ile geçin. Birkaç dakika sonra saçlarınızı açın. Hızlı bir şekilde su dalgası elde edebilirsiniz.

Saçlarınızı toplamak istediğinizde basit bir topuz yapın. Düzgün olan topuzun kenarlarından saçları eliniz ile çıkarın ve doğal bir görünüm oluşturun. Saç spreyi ile sabitleyin.

Kuru Saç Uçları İçin

Saç uçlarındaki kuruluk kötü bir görüntüye ve çabuk kırılmalara neden olabilir. Bunu engellemek için parmak ucu kadar el kremini saç uçlarınızı nemlendirmek için kullanabilirsiniz. Kuru saç uçları maskesi için tıklayın!

Makaleyi Paylaş

cemre18, TC mutluluk ve EBEYAZBULUT06 bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. prenses7
    resimdeki kız gibi saçımı kıvırcık yapmak için kolay bir çözüm varmı?düzleştiricim kalın olmuyor resimdeki kız gibi:KK51:,saç maşamda yok...
    1. Önceki cevapları gör...
    2. anneolcamkiben
      Cok sicak ayarda yapmazan sikinti olmaz hani ben sabirsizim diyosan o bi alternatif :) ama sarip beklemekte guzel dikkatle sararsan bi iki saate cok tatlis buklelerin oluyooo
      prenses7 bunu beğendi.
    3. prenses7
      Tamam canım çok teşekkür ederim :))
      anneolcamkiben bunu beğendi.
    4. anneolcamkiben
      rica ederim prenses :)))
      prenses7 bunu beğendi.
  2. Kocdeniz35
    Saç firmasına ıslak mendil geçirip yağlı saçı temizleyip köpüklerle dağınık topuz kadar güzel birşey yok göz alıcı ve doğal canlar
      prenses7 bunu beğendi.
  3. papatyaskimisin
    ben hergün yıkamadan çıkmam
      prenses7 bunu beğendi.
    1. Önceki cevapları gör...
    2. anneolcamkiben
      Sogan suyu var sac uzatmak icin. Ben cok memnun kaldim
      umutsuzg ve prenses7 bunu beğendi.
    3. prenses7
      Ben saçımı neredeyse hergün yıkıyordum,saçlarım çok kurudu,o yüzden 3,4 gün enazından yıkamıyorum.
      anneolcamkiben bunu beğendi.
    4. anneolcamkiben
      İki gune bir yikiyorum bende sacimi. sogan suyu kullandgmda hem yumusadi hem parladi dokulmeside azaldi
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.