Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Hamile kalmayı kolaylaştıran incir kürü

yumurta_sayisin_Arttirmak_hamile_kalma_incir_kuru.jpg
Gebe kalmak isteyen ancak yumurta sayısı yeterli olmayan kadınlar için hamile kalmayı kolaylaştıran incir kürü tarifi hazırladık. Kadınlarda...
Yazar Puanı:
3.5/5,
Kullanıcı Puanı:
5/5,
 1. Editor
  Gebe kalmak isteyen ancak yumurta sayısı yeterli olmayan kadınlar için hamile kalmayı kolaylaştıran incir kürü tarifi hazırladık. Kadınlarda yumurta sayısını arttıran doğal incir kürü nasıl yapılır? Nasıl uygulanır?

  Anne olmak isteyen anca çeşitli sağlık sorunları yaşayan kadınların ilk olarak doktor kontrolünde tedavi uygulaması gerekir. Bu tedavilerin yanı sıra doktorunuza danışarak doğal ve bitkisel yumurta sayısını arttıran incir kürünü uygulayabilirsiniz. Hamile kalmayı kolaylaştıran ve destekleyici tedavi olma özelliği taşıyan incir kürü tarifini inceleyebilirsiniz.

  kolay_hamile_kalma_incir_kuru.jpg

  İncir Kürü Nasıl Yapılır?

  Yarım litre (2.5 su bardağı) su

  8 tane incir

  Hazırlanışı

  Yarım litre klorsuz suyu kaynatın. İncirleri yıkadıktan sonra ikiye bölün. Kaynamaya başladıktan sonra içine incirleri atın. Ağzı kapalı bir şekilde 20 dakika kaynatmaya devam edin. Ilık bir hale geldiğinde suyu süzün.

  Öğle ve akşam yemeklerinden 15-20 dakika önce aç karnına tüketebilirsiniz.

  Nasıl Uygulanır?

  İlk yirmi beş gün uygulayın. Ardından yedi gün ara verin ve tekrar yirmi beş gün uygulayın.

  Kürü toplamda elli gün uygulamanız gerekir.

  Kürü her gün taze olarak hazırlamanız gerekir.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!