Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Hangi Saç Tipi Hangi Bakımlarını Uygulamalıdır?

sac_tipi_sac_bakimi.jpg
Saç tipinize en uygun bakımları uygulayarak saçın ağırlaşmasını ve yıpranmasının önüne geçebilirsiniz. Saç spreyleri, saç serumları gibi ürünleri...
Yazar Puanı:
3.75/5,
 1. Editor
  Şampuan dışında saç ürünleri kullanmak saç için faydalıdır. Doğru ve size uygun ürünleri kullandığınızda ise saçınıza daha az kimyasal madde uygulamış olursunuz. Ürün tercihlerinizde ise doğal içerikli olanları tercih edebilirsiniz.

  Saç Spreyi

  İnce telli ve zor açılan saçlar için kullanılması uygundur. Çabuk yağlanmaya neden olacağı için az miktarda kullanılması uygundur.

  Saç Serumu

  Kuru ve çabuk kabaran saçların kullanması gereken bir üründür. Saçı yatıştırma özelliğe sahiptir. Çabuk sönen ince telli saçlar için uygun olmayacaktır.

  Duş Sonrası Saç Yağı

  Saç uçlarındaki kırılmaları onarmak ve yıpranmaları engellemek için kuru ve yağlı saçlar için uygun olabilir. Yağlı saç tipiniz varsa sadece uç kısımlarına uygulamanız gerekiyor.

  Saç Kremi

  Saçlarınızın yumuşaması sağlayan bu ürünü sadece saç uçlarına uygulamayı unutmayın. Saç kremi uyguladıktan sonra saçı tamamen duruladığınızdan emin olun.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!