Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

"Hemen kilo vermek istiyorum" diyenler için 2 günlük şok diyet

hizli_kilo_verdiren_2_gunluk_sok_diyet_listesi.jpg
Kilo vermek için zamanı olmayanların başvurduğu yöntemlerden biri şok diyetlerdir. "Hemen kilo vermek istiyorum" diyenler için 2 günlük şok diyet...
Yazar Puanı:
3.75/5,
Kullanıcı Puanı:
3/5,
  1. Editor
    Kilo vermek için zamanı olmayanların başvurduğu yöntemlerden biri şok diyetlerdir. "Hemen kilo vermek istiyorum" diyenler için 2 günlük şok diyet listesi ile hızlı kilo verme konusunda istediğiniz başarıya ulaşabilirsiniz.

Yavaş ve sağlıklı kilo verebilmek için uzun bir süre harcamanız gerekir. Bunun için yeterli süreniz yoksa ise şok diyet arayışına girmiş olabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız 2 günlük şok diyete göz atabilirsiniz. Şok diyetlerin kalıcı kilo kaybı özelliği yoktur. Önemli oranda su kaybına neden olur. Kalıcı kilo verebilmek için metabolizma hızınıza uygun olarak hazırlanmış diyet listesi ile yağ yakabilirsiniz.

2 günlük şok diyet listesini verilen sürenin dışında uygulamak bitkin ve halsiz hissetmenize neden olabilir. Önemli sağlık sorunları olan, hamile ya da emziren annelerin uygulamaması gerekir.

sok_diyet_listesi_hizli_kilo_verme.jpg

2 Günlük Şok Diyet Listesi

Sabah

1 meyve ya da bir bardak taze sıkılmış meyve suyu

Öğlen

1 tabak az yağlı sebze yemeği

1 kase yağsız salata

1 kase yoğurt

Ara Öğün

1 meyve

2_gunde_zayiflama_diyet_listesi_kilo_verme.jpg

Akşam Yemeği

100 gr ızgara balık ya da tavuk

1 kase yağsız salata

1 ince dilim ekmek

Bu diyeti ikinci günde tekrar etmeniz gerekir. Diyette toksin atabilmek için günde 2 fincan bitki çayı içebilirsiniz.

Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. praying angel
    sabah sıkılmış meyve suyu hariç bu benim diyet menüm gibi bişey zaten de hiç te 2 günde şak diye kilo vermiyorsunuz şişkinliğiniz varsa bitki çaylarından dolayı şişkinliğiniz gider sadece.
  2. elasalihozlem61
    Hiç benlik değil bu diyet hasta olurum kesin
  3. mugellas
    Bildiğin aç kalmak sanırım.ama denenebilir.paylaşım için teşekkürler
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.