Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Her Evde Olması Gereken Kullanışlı Aksesuarlar

kullanisli_esyalar (1).jpg
Evinizin istediğiniz renge boyadıktan sonra istediğiniz mobilyaları aldınız ancak hala boşluk olduğunu mu düşünüyorsunuz. Her evde olması gereken...
Yazar Puanı:
3.5/5,
 1. Editor
  Evlerde aksesuar kullanımı genellikle estetik bir görüntü yaratabilmek amaçlıdır. Bu durumu kullanışlı aksesuarlar ile görsel zenginlik ve işe yarayan tercihler ile değiştirebilirsiniz. Evinizde yer verebileceğiniz birkaç aksesuar önerisi hazırladık.

  Mum

  Estetik bir görüntü olmasının yanı sıra kullanışlı olan dekoratif mumları tercih edebilirsiniz. Kokulu mumlar hoş bir ferahlık katabilir. Küçük çocuklarınız varsa yüksek bir yerde muhafaza etmeyi unutmayın.

  kullanisli_esyalar (1).png

  Lambader

  Görsel olarak şık bir görüntü oluşturan lambaderlere evinizde mutlaka yer verin. Berjer koltuğunuzun kenarına konumlandırıp hoş bir hava yaratabilirsiniz.

  kullanisli_esyalar (3).jpg

  Kitaplık

  Kendinize kitaplık oluşturabilmeniz için binlerce kitabınız olmasına gerek yok. Boş kalan duvarınıza uygun bir kitaplık ile hoş bir görüntü yaratabilirsiniz. Çocuklarınıza kitap okuma alışkanlığı kazandırmak istiyorsanız etkili bir yol olacaktır.

  kullanisli_esyalar (2).jpg

  Dekoratif Vazo

  Evinizde vazo olabilir ancak kullanışlı vazolara yer verin. Bahar ve yaz aylarında gerçek çiçekler ile evinizdeki enerjiyi yükseltebilirsiniz.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!