Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Hızlı Zayıflatan ve Yağ Yaktıran Rezene Kürü

zayiflatan_rezene_kuru.jpg
Zayıflamak ve ince görünebilmek için rezene çayını kullanabilirsiniz. Hızlı zayıflatan ve yağ yaktıran rezene kürü ile kısa süre içinde...
Yazar Puanı:
3.75/5,
  1. Editor
    Zayıflamak ve ince görünebilmek için rezene çayını kullanabilirsiniz. Hızlı zayıflatan ve yağ yaktıran rezene kürü ile kısa süre içinde fazlalıklardan kurtulabilirsiniz.

Rezene bitkisi sodyum, potasyum, magnezyum, kalsiyum açısından zengindir. Yüksek miktarda A ve C vitamini ile hastalıklara karşı korur. Kan basıncını düzenler, sindirim sisteminin rahatlamasını sağlar. Doğal bir antibiyotiktir. Cilt sağlığının korunmasına ve sivilcelerin azaltılmasına yardımcı olur.

Bunların dışında rezenin en önemli faydalarından biri de sindirim sisteminin düzenlemesine yardımcı olur. Metabolizmayı hızlandırır. Diyet döneminde oluşan kabızlık sorununa iyi gelir. Rahatlatıcı ve sakinleştirici etkisi ile diyet stresini azaltır. Yağ yaktırmayı destekleyen rezene kürü nasıl yapılır?

rezene_zayiflama_cayi.jpg

Zayıflatan Rezene Kürü

1 çay kaşığı anason

1 çay kaşığı kimyon

1 tatlı kaşığı rezene

1 tatlı kaşığı kekik

Hazırlanışı

Kuru halde ve karıştırılmış olan bu bitkileri birkaç bardak suyu içinde demleyebilirsiniz. Günde iki fincan tüketmeniz yeterli olur. Daha fazlasını tüketmek zararlı olacaktır.

Bu kür karışımında bulunan bitkilerin tamamen doğal ve koruyucu madde içermemesine özen gösterin.

Bu karışımı hazırlayamadığınız günlerde sadece rezene çayı da içebilirsiniz.

Rezene kürü zayıflamanız yardımcı olur ancak kilo verebilmek için tek başına yeterli değildir. Düzenli egzersiz ve diyet programı ile desteklenmesi gerekir.

Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. lale43
    Deneyin yorum atarsanız sevinirim
  2. Rozasea man
    en güzel zayıflama yöntemi anlatayım 1 ayda 3 kg 2 ayda kısaca 6 kg zorlanmadan hemde aktardan süpürge otu tohumunu alın onu miksere koyup iyice kestirin tohumları neyse onu bir güzel eleyip kabukları ile çay yapın yada atın çöpe elediginiz kahve gibi olan tohumları koyun kavanoza aç karına sabah öğlen akşam için günlük 5000 adım atın telefonuza adım sayar yükleyin bu işlemi uygulayın tatlıdan uzak kalın aç karına kalktıgınızda türk kahvesi tüketin tokluk yaratıcak oda şunu yeme içme demiyorum işlem bu şekil olay sabah aç karına süpürge otu tohumunu bir çay kaşıgı atın az bir suya için arkasından soguk su için sonra türk kahvenizi için orta için kahveyi sonra işinize gidin öglen iş yemegi öncesi su ile karıştıramaz iseniz agzınıza toz şeklinde çay kaşıgı kadar süpürge otunu atıp arkasından soguk suyu için su biraz fazla için akşamda yine aynı günlük 5000 adım atmayı sakın aksatmayın işlem bu kadar ama günlük 5 bin adımı hiç eksik etmeyin 2 kg verdim dersiniz 3 kg için bu kür
      ecitil bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.