Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Holografik Makyaj Nedir?

holografik_makyaj.jpg
Makyajda yeni bir akım başlatan holografik ürünler bu yılın aydınlık makyaj akımları arasında yer alıyor. Holografik makyaj nedir? Cilde...
Yazar Puanı:
3.75/5,
 1. Editor
  Makyajda yeni bir akım başlatan holografik ürünler bu yılın aydınlık makyaj akımları arasında yer alıyor. Holografik makyaj nedir? Cilde parlaklık, ışıltı ve canlılık kazandıran bu makyajı inceleyebilirsiniz.

  holografik_makyaj_nasil_yapilir.jpg

  Holografik Makyaj Nedir?


  Makyaj ürünlerinin seçimlerinde cildinize uygunluk ve hangi günlerde kullanmak istediğiniz önemli rol oynar. Cilt tipinize uygun ürünler ile yapılmış makyaj ciltte uzun süre bozulmadan kalır. Yağlanma ve gözenek görüntüsü oluşmasını engeller. Gün içinde ya da akşam için yaptığınız makyaj ise bulunduğunuz ortama uyum sağlamanızı ve dikkat çekmenizi sağlar.

  Cildiniz ile bütünlük sağlayan ürünlere karar vermeden önce yeni bir seçenek olan holografik makyaj nedir? ve nasıl makyaj yapılır? Sizin için araştırdık.

  isilili_makyaj.jpg

  Holografik Makyaj

  Cildinize fondöten uyguladıktan sonra aydınlatma kısmına geçtiğinizde ciltte parlaklık yaratabilirsiniz.

  Holografik makyaj ile cildin aydınlık ve ışıltılı görünmesini sağlayabilirsiniz. Üst yanak, burun ve kaş üzeri ve çene altına uygulayabileceğiniz basit adımlar ile cildinizi parlatabilirsiniz.

  Holografik makyajda aydınlatıcılar tek renkten oluşmaz. Mor ve beyaz ışıltıların birlikte kullanılır.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!