Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Huzur Dolu Balkon Dekorasyonları

balkon_dekorasyonu (2).jpg
Sıcak yaz günlerinde ve hafif esintili yaz aylarında içinizi açan bir balkonda oturmak ister misiniz? İşte size istediğiniz balkona kavuşmanızda...
Etiketler:
Yazar Puanı:
3.75/5,
Kullanıcı Puanı:
5/5,
 1. Editor
  Yaz balkonlarındaki olmazsa olmazlar ve en sık kullanılan aksesuarlar nelerdir?

  Balkonunuzu mutlaka boyayın. İsterseniz tek renk olsun isterseniz de sadelikten yana olan beyaz rengi seçin. Birkaç renkte iyi bir alternatif olabilir. Geniş bir balkona sahipseniz ince yapılı kilim kullanabilirsiniz. Renkli minderlerde ortama canlılık katacaktır.

  Balkonunuzda aksesuar olarak rüzgar çanına yer verebilirsiniz. Kokulu mumlara da balkonlarda yer verebilirsiniz. Yangın gibi kazaların yaşanmaması için mutlaka korucu kullanın. Balkonu terk edeceğinizde mumları söndürün. Aniden yağmur yağdığında taşıması zor olabilecek aksesuarlar açık balkonlar için uygun değildir. Uzun bitkiler ve çiçekler size tatildeymişsiniz gibi hissettirebilir.

  Masa ve sandalye seçiminizin uyumlu olmasına dikkat edin. Tabure ya da sandalyelerin üzerindeki minderlerini kullanışlı olanlarda seçin. Plastik masa örtüleri yerine kumaş masa örtülerini tercih edin. Balkonunuzda alan varsa kendinize uygun bir sedir yaptırarak yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

  balkon_dekorasyonu (3).jpg balkon_dekorasyonu (1).jpg balkon_dekorasyonu (2).jpg

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!