Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

İç mimarlardan modern ev dekorasyon önerileri

ic_mimardan_dekorasyon_onerileri (2).jpg
Evinizi dekore ederken iç mimarların fikirlerini dikkate alabilirsiniz. İç mimarlardan modern ev dekorasyon önerileri hazırladık. Duvar rengi,...
Yazar Puanı:
3.75/5,
 1. Editor
  Evinizi dekore ederken iç mimarların fikirlerini dikkate alabilirsiniz. İç mimarlardan modern ev dekorasyon önerileri hazırladık. Duvar rengi, aksesuar ya da mobilya seçimlerinizde dikkat etmeniz gerekenleri sıraladık.

  İç mimarlar ev dekorasyonlarında en küçük ayrıntıları dikkate alarak ev sahibinin zevklerine uygun bir şekilde dizayn ederler. Işığın geliş açısı, duvar yapısı gibi teknik kısımlara özen gösteren profesyonellerin önerilerine göz atabilirsiniz. Genel olarak modern ev dekorasyonlarında nelere dikkat edilmesi gerekir? İşte sizin için hazırladığımız iç mimar dekorasyon fikirleri.

  Modern Ev Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler


  Modern evler genellikle bol ışık alan yaşam alanlarıdır. Mobilyalarınızın konumlandırılmasını güneş ışığına en uygun şekilde yapmalısınız.

  Sorunlu duvarları gizlemek için kaliteli duvar kağıtları kullanabilirsiniz.

  Mobilyaların kullanışlı olması modern evlerin vazgeçilmezleri arasında yer alır.

  Aksesuar seçimlerinizde mobilya rengi ve dokuları arasında uyum yakalamanız gerekir.

  Renk seçimlerinde yılın kullanışlı renklerini kullanabilirsiniz ancak yatak odası ve salon için kullanmaktan hoşlandığınız tonlara ağırlık verin.

  Odalarınızda belirli bir stil belirlemek görsel uyum yakalamanızı sağlayacaktır.

  Uyumlu Ev Dekorasyon Örnekleri

  ic_mimardan_dekorasyon_onerileri (3).jpg ic_mimardan_dekorasyon_onerileri (4).jpg ic_mimardan_dekorasyon_onerileri (1).jpg ic_mimardan_dekorasyon_onerileri (2).jpg

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
 1. Hannaz
  Baştan üçüncü resim çok güzelmiş , evdeki bi duvarı yıkıp komple camlatmak çok güzel olurdu , hayalleeer hayatlar :KK14: