Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

İdeal Sevgili Kimdir?

ideal_sevgili.jpg
Hayatınızdaki insanın sizin için doğru tercih olup olmadığını merak ediyor musunuz? İdeal sevgili kimdir? Evlenmeyi düşündüğünüz kişi sizin için...
Yazar Puanı:
3.5/5,
 1. Editor
  Sevgilinizle birlikte çok mutlusunuz ancak içinize sinmeyen bazı olaylar ile de karşılaşıyor olabilirsiniz. Mutsuz bir ilişkiyi devam ettirmemek ya da mutsuz bir evlilik yapmamak için sevgilinizde dikkat etmeniz gerekenleri sıraladık.

  İdeal Sevgili Nasıl Olur?

  Mutlu ve uzun süreli bir ilişkinin temeli olan saygı ideal sevgilide olması gereken en önemli özelliktir. Size karşı her zaman saygılı davrandığından emin olun.

  Sizi sosyal hayatınızdan mahrum bırakmak isteyen kişi ideal sevgiliniz olamaz.

  İş ve sosyal hayatınızda sizi takdir etmeyen ve olumsuz eleştiri yapmayı alışkanlık haline getirmiş biri sizin için doğru kişi olmayacaktır.

  Sizi dinleyen ve her zaman yanında olduğunu hissettiren birinin yanında kendinizi her zaman mutlu hissedebilirsiniz.

  Onunla birlikte olduğunuz zamanlarda kendinizi huzurlu hissedebiliyorsanız doğru insan ile birliktesiniz demektir.

  İkinizin uyumlu olması bir ilişkiniz olmazsa olmazları arasında yer alır. Tamamen aynı görüşlerde olmasanız da bütün olarak bakıldığındaki uyum çok önemlidir.

  Birbirinize karşı açık olabilmek, sizi yargılamayacağından emin olarak onunla dertleşebilmekte sevgilinizde aramanız gereken bir özelliktir.

  Tartışma sırasında size karşı takındığı tavır gelecekte nasıl bir evliliğiniz olacağını belirlemeniz yönünde önemli bir noktadır.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!