Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

İlginç Bir Akım! Havlu Sütyen ya da Ta-ta Towel

havlu_sutyen.jpg
Sosyal medya sayesinde birçok kadının dikkatini çekmeyi başarmış ilginç bir akım! havlu sütyen ya da Ta-ta towel çıktı. Yepyeni bir moda akımı...
Etiketler:
Yazar Puanı:
3/5,
 1. Editor
  Sosyal medya sayesinde birçok kadının dikkatini çekmeyi başarmış ilginç bir akım! havlu sütyen ya da Ta-ta towel çıktı. Yepyeni bir moda akımı olabilir sizin için bu sütyenlerin özelliklerini araştırdık.

  Havlu sütyenler son birkaç yıldır yurtdışında kadınların kullandığı bir sütyen modeli. Ülkemizde girişi ise sosyal medya ile gerçekleşti. Özellikle yaz aylarında büyük göğüslerinden rahatsız olup sıcaklayan kadınların dikkatini çekmeyi başardı.

  havlu_sutyen_modelleri.jpg

  Meme hamağı olarak nitelendirilen bu akım emziren annelerinde tercihleri arasına girdi. Havlu sütyenlerin üretildikleri kumaşlar, bildiğimiz havlu kumaşlarından biraz daha farklı terlemeyi engelliyor.

  Havlu sütyenleri kullanışlı ve komik bulan birçok kadın var. Sizde havlu sütyen hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!