Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

İnsanları konuşmadan etkilemek ister misiniz?

konusmadan_etkilemek.jpg
İnsanlar üzerinde muhteşem bir etki bırakabilen kişiler bunu nasıl başarır? İnsanları konuşmadan etkilemek ister misiniz? İşte sizin için altın...
Yazar Puanı:
3.25/5,
Kullanıcı Puanı:
5/5,
 1. Editor
  Kalabalık bir ortama girdiğinde bazı insanları hemen fark edersiniz. Konuşmazlar ya da henüz tanışmamışsınızdır ama oradaki varlığını bir şekilde belli etmeyi başarır. Bazı insanlar bu özelliğe doğuştan sahip olur bazıları ise sonradan bu özelliği kazanır. İnsanları konuşmadan etkileyebilmek için bilmeniz gerekenleri sıraladık.

  Kıyafet Seçimi

  Dikkat çekmek istediğiniz yere uygun bir giysi giymek ile başlayabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamda giyilebilecek en uygun giysiyi seçmelisiniz. Abartılmamış aksesuar ve ayakkabı seçimi kıyafetiniz kadar önemli olacaktır.

  Duruş

  Siz ortama yeni girdiğinizde konuşmadan önce duruşunuzla kendinizi gösterirsiniz. Dik omuzlar ve bir gövde ile bunu başarma ihtimalinizi arttırmış olacaksınız. Konuşmadan önce insanların yanına yaklaşırken her zaman kendinizden emin olmalısınız.

  Özgüven

  Bir kalabalığın içine girdiğinizde ilk olarak yaydığınız özgüven enerjisi ile kendinizi belli edersiniz. Tavırlarınız, yürüme şekliniz ve bakışlarınız ile özgüvenli tavırlar sergilemelisiniz.

  Makaleyi Paylaş

  nisanyagmurumm bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!