Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kadife dokulu dekorasyon örnekleri

kadife_dokulu_dekorasyon (2).jpg
Evinizde yumuşak ve şık görünen kadife dokulu dekorasyon örneklerine yer vermek ister misiniz? Duvar boyası, mobilya ve halı dekorasyonlarında...
Yazar Puanı:
3.75/5,
  1. Editor
    Evinizde yumuşak ve şık görünen kadife dokulu dekorasyon örneklerine yer vermek ister misiniz? Duvar boyası, mobilya ve halı dekorasyonlarında zarif bir görünüm oluşturmak için kadife dokunuşları tercih edebilirsiniz.

    Kadife yüzyıllardır zarafetin sembolü olarak giysilerde ve ev dekorasyonlarında kullanılan bir kumaş türüdür. Evinizde şık ve klasik bir görünüm yaratabilmek için kullanabileceğiniz bu dekorasyonun en güzel örnekleriniz sizin için hazırladık.

    Mobilya ve halı seçimlerinizde kadife dokulu malzemelerden hazırlanmış ürünler kullanmak istiyorsanız renk önerilerimiz var. Mor, siyah, kırmızı ve gri kadife kumaşın kullanışlı olmasını sağlar. Kadife dekorasyonlara yer vermek istiyorsanız kaliteli ve dökülme yapmayacak mobilyalar tercih edebilirsiniz. Duvar boyalarında da kadife kumaş hissi ola boyalar ile şık bir ev dekorasyonu yaratabilirsiniz.

    Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!