Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

Kadın Neden Aldatır?

kadin_neden_aldatir.jpg
Aldatmak denilince akla ilk gelen erkekler olsa da kadınlarda sevgili ya da eşini aldatabilir. Kadın neden aldatır? Bir kadını aldatmaya götüren...
Yazar Puanı:
3.5/5,
Kullanıcı Puanı:
3/5,
  1. Editor
    Aldatmak denilince akla ilk gelen erkekler olsa da kadınlarda sevgili ya da eşini aldatabilir. Kadın neden aldatır? Bir kadını aldatmaya götüren nedenler nelerdir?

Aldatmak, hayatınızda biri varken başka bir kişiyle duygusal ya da fiziksel temas içinde olma durumudur. Evliliklerin yıkılma nedenlerinden biri olan aldatmanın genellikle erkekler tarafından yapıldığı düşünülse de aldatan kadınlar da var. Peki bir kadın sevgilisini ya da eşini neden aldatır? Aldatmaya iten nedenler nelerdir?

aldatan_kadinlar_esimi_aldattim.jpg

En Sık Karşılaşılan Aldatma Nedenleri

İstemeyerek evlendirilmiş ya da başta eşini sevdiği halde zaman içinde ona ilgisini yitirmiş olması,

Evlilik öncesi çok sevdiği ancak ayrıldığı sevgilisinin tekrar hayatına girmesi,

Evliliğinde mutlu olduğu halde yeni macera arayışına girmesi,

İş ortamındaki erkek arkadaşları ile ilişkisinin sonrasında duygusal boyuta taşınması,

Ego tatmini yaşamak istemesi,

Evliliğinde cinsel anlamda tatmin olmaması,

Evliliğin ağır gelmesi ve sorumluluk almak istememesi,

Eşinin ilgisizliğinden sıkılması,

Eşinin bakımsız olması ve onu hak etmediğini düşünmesi,

Evliliğinde ya da ilişkisinde heyecanın bittiğine inanması,

Yaşadığı zor zamanlarda eşinin yanında olmaması ile intikam alma isteği,

Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. CananDemirgul
    Çok aldatıldım ama hiç yeltenmedim birisini aldatmaya bunu yaşayan zaten kendisine yapılmasını istemediği için yapmamalı
      Esrayklmz bunu beğendi.
  2. Esrayklmz
    Aldatmak nasıl olursa kabul edilemiycek bişey rabbim asla dediğimiz şeylerle sınamasın bizi bazen özellikle kadın için Esin’i sevgilisini aldatmak benim gözlemlerime göre sevgi açlığını esler tarafından aşağılanmayı değer görmemeyi Farklı bir kişiden görünce kendini değerli hissetmesinden kaynaklanıyor hayatında duyduğu o açlığı önemsenmeli bulmasından tabiki bence kabul edilemeyecek birşey
      nisanyagmurumm ve CananDemirgul bunu beğendi.
  3. nisanyagmurumm
    Ihanetin bahanesi olmaz...
      Mucizeolsakeske ve CananDemirgul bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.