Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kadınları Güzel Gösteren Bakım Tüyoları

kadinlari-guzel-gosteren-bakim-tuyolari-3.jpg
Kullanıcı Puanı:
5/5,
 1. BenNeseLi
  Kaç yaşında olursanız olun hala genç ve güzel görünmek istiyorsanız bu önerilerimize kulak verin hanımlar! Kadınları güzel gösteren bakım tüyolarıyla her zamankinden daha güzel görünebilirsiniz. İşte o sırlar..

  · Biz kadınlar her daim güzel ve bakımlı görünmek isteriz. Bu nedenle güneş kremini sadece güneşlenirken değil de günlük kullanmanız gerekir.

  · Cildinizde oluşan sivilce ve iltihaplara karşı hemen kurutucu kullanıyorsanız bunu yapmayın. Bunlar sonradan daha fazla sivilce çıkmasına neden olur. Sivilce oluşumunu engellemek için kil maskeleri iyi olabilir.
  kadinlari-guzel-gosteren-bakim-tuyolari-3.jpg

  · Kadınları güzel gösteren tüyoların sadece yüze bakım yamaktan geçtiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İlerleyen yaşlarda da güzel görünmek için boynunuza bakım yapmayı ihmal etmeyin. Çünkü boynuz yaşınızı ele veren ilk ayrıntılardan biri.

  · Cildinizin daha canlı ve bakımlı görünmesi için cildinize buz uygulamaları yapın.

  · Kadınları genç ve güzel gösteren tüyolardan biri de kozmetik ürünlerini doğru kullanmak. Bazı makyaj ürünleri sıcaktan etkilenip bozulabilir. Bu tür kozmetik ürünlerinin serin yerde bekletilmesi gerekir.
  kadinlari-guzel-gosteren-bakim-tuyolari-2.jpg

  · Cildinizin pırıl pırıl ve de sivilcesin görünmesi için ellerinizi sürekli yüzünüzde gezdirmeyin ve de yastık kılıflarınızı sık sık değiştirin. Kısacası yüzünüzün değdiği her şeye karşı hijyen sağlayın.

  · Cildinizde akne ve iltihap oluşumu varsa cildinize makyaj fırçası ve süngeri kullanmaktan kaçının.

  · Yüzünüze düzenli olarak masaj uygulaması yaptığınızda göz altı halkalarınızdan kurtulabilirsiniz.

  Editör: Neşe Akbaş

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!