Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kajal Göz Kalemi Nasıl Kullanılır?

kajal_goz_kalemi.jpg
Türk kadınlarının en çok tercih ettiği makyaj malzemesi olan siyah göz kalemi boyut değiştirdi. Kajal göz kalemi nedir? Kajal göz kalemi nasıl...
Yazar Puanı:
3.75/5,
Kullanıcı Puanı:
1/5,
 1. Editor
  Kullanışlı, kolay sürülebilen ve akmayan göz kalemi bulmak oldukça zor bir iştir. Göz ve ten renginize göre verdiği siyah tonu önem kazanır. Gözleriniz ile uyumlu göz kalemi arıyorsanız kajal şeklindeki göz kalemlerini deneyebilirsiniz.

  Kajal Göz Kalemi Nasıl Kullanılır?

  Kajal göz kalemini uç kısmını istediğiniz ayara getirdikten sonra birçok amaçla kullanabilirsiniz. Kajal göz kalemini ince bir çizgi halinde kullandığınızda eyeliner görünümü yaratabilirsiniz. İstediği eyelinerı hala bulamamış olanlar için kullanışlı olacaktır.

  Kajal göz kalemi ile günlük kullanımda buğulu bir görünüm yaratabilirsiniz .Bunun için far dağıtma aplikatörlerinden yararlanabilirsiniz.

  Siyah far yerine kajal göz kalemi deneyebilirsiniz. Toz farların dağılmasından şikayet edenler için kremsi formdaki kajal göz kalemleri kullanışlı bir yöntem olabilir.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!