Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kakül Saç Kesimi İle Geniş Alnınızı Örtün !

yuz_sekline_ve_yuz_hatlarina_gore_kakul_kesimi_ve_kakul_modelleri.png
Birçok kadının ‘’Kullanımı ve bakımı zor’’ diyerek kestirmekten vazgeçtiği kakül saç modeli hakkında birtakım detayları sizinle buluşturma...
Yazar Puanı:
4/5,
 1. Editor
  Birçok kadının ‘’Kullanımı ve bakımı zor’’ diyerek kestirmekten vazgeçtiği kakül saç modeli hakkında birtakım detayları sizinle buluşturma istedik. Bu konuda haklısınız bakımı zor olabilir ancak yüz şekliniz ile uyum sağladığı takdirde gerçekten göz alıcı bir modele dönüşüyor ve sizleri çok daha farklı bir çehreye sahip hale getiriyor.

  kahkul_modelleri_2018.jpg

  Yüz Hatları

  Dolgun yüz hatlarını daha minyon bir görüntüye kavuşturmak adına küçük bir illüzyon çalışması yeterli olacaktır. Kakül saç modeli en çok size yakışacak ve beklentilerinizi de fazlasıyla karşılayacaktır. Dolgun yüz hatlarını saklama konusunda bu saç modelini kesinlikle tavsiye ediyoruz.

  Geniş Alın Kakül Modelleri

  Alnınızın geniş olması saç modeli tercihlerinizde de büyük bir önem taşıyor. Kakül saç modeli ise bu aşamada en büyük yardımcınız olacaktır. Kakül sayesinde alnınızı örtebilir ve bu genişliği de kusursuz bir şekilde kamufle edebilirsiniz.

  genis_alin_kakul_sac_modeli.jpg

  Kıvırcık Saçlı Kadınlar ve Kakül Seçimi

  Birçok kadın kakül saç modelinin düz saçlar için daha uygun olduğunu düşünüyor ancak bilinen en büyük yanlışlardan bir tanesi ne yazık ki budur! Ünlüler dünyasına göz atarsanız eğer kıvırcık saçlar için de kakül model tercih edenlerin sayıca çok fazla olduğunu sizler de göreceksiniz. Saçlarınız kıvırcık olduğu için bu modeli geri plana atmayın ve deneyimlediğiniz takdirde sizler de ne kadar etkileyici bir görüntüye sahip olduğunuzu daha net bir şekilde fark edeceksiniz.

  kivircik_sac_kahkul_modeli_2018.jpg

  Her Yüz Şekline Göre Kahkül Saç Modelleri için Tıklayın !

  Evde Kahkül kesimi (Resimli) Tıklayın !

  Kıvırcık Saça Perçem Olur mu? Tıklayın !

  Geniş alınlılara göre saç kesimleri ve kahküller için Tıklayın !

  Üçgen Yüz Şekli Saç Modeli ve Makyajı Nasıl Olmalıdır? Tıklayın !

  KAHKÜL SORUNU Olanların Paylaşım Alanı için Tıklayın !

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!