Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kalıcı Dolgu Mu Geçici Dolgu Mu?

kalici_dolgumu_gecici_dudak_dolgusu_mu.jpg
Dolgu ve botoks çalışmaları ile birlikte daha dikkat çekici dudaklara ve yüz hatlarına sahip olmak mümkün ve bu uygulamaların cildinize herhangi...
By Editor · 29 Mayıs 2018 · Güncellenme 30 Mayıs 2018 ·
Yazar Puanı:
4.75/5,
 1. Editor

  Yalnızca ünlü dünyasındaki kadınlar değil, günümüz bakımlı kadınları da dolgu ve botoks konusunda harekete geçmiş durumda. Kendinizi daha iyi hissetmek ve daha güzel bir görüntü sergileyebilmek adına bu tür mucizevi dokunuşlara her daim ihtiyacınız olacaktır. Dolgu ve botoks çalışmaları ile birlikte daha dikkat çekici dudaklara ve yüz hatlarına sahip olmak mümkün ve bu uygulamaların cildinize herhangi bir şekilde zarar vermeyeceğini de belirtmek istiyoruz.

  Dikkat Çekici Dudaklar

  Küçük dudaklara sahip hanımların en çok şikayet ettiği konulardan bir tanesine yanıt vermek istiyoruz. Dudaklarınızın daha diri ve daha dolgun görünmesini istiyorsanız eğer sizler de dolgu ya da botoks çalışmalarından yardım alabilirsiniz. Emin olun abartılı bir görüntü karşınıza çıkmayacaktır ve daha da önemlisi bazı uygulamalarda doğal görünümü sağlamak da mümkün oluyor.

  [​IMG]

  Kalıcı Dolgu Mu Geçici Dolgu Mu?

  Bu konuda karar verecek olan kişi elbette sizlersiniz. Eğer deneyimlemek ve test etmek istiyorsanız geçici dolgular ile gözlemlerinizi yapabilir ve memnun kalırsanız kalıcı dolgu için harekete geçebilirsiniz. Uzmanlar, aklında soru işareti olan hanımlar için geçici dolguyu tavsiye ediyor ve memnun kalmadığınız takdirde kısa sürede dudaklarınız eski haline döneceği için herhangi bir sorun yaşamazsınız. Memnun kaldığınız takdirde ise kalıcı dolgu ile birlikte dudaklarınızın yeni şekline de merhaba diyebilirsiniz. Yeni dudaklarınızı sizler de çok sevecek ve bu görüntüye kısa sürede alışacaksınız.

  Dolgun Dudak Estetiği Nasıl Yapılır? Tıklayın !

  Botoks hangi kırışıklıklar için uygulanır? Tıklayın !

  Dudak dolgusu böyle olmak zorunda mı? Tıklayın !

  Her Botoks yaptıran şeytan kaşlı mı olur? Tıklayın !


  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
 1. esra27tas
  ben yaptırdım valla çok memnunum