Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Kaşları Gürleştirmek İçin Hint Yağı

kaslari-gurlestirmek-icin-hint-yagi-1.jpg
Kullanıcı Puanı:
5/5,
  1. BenNese
    Yüzde ilk dikkat çeken detaylardan biri olan kaşlarınızı gürleştirmek için Hint yağını hiç denediniz mi?

Yüzünüzü ön plana çıkaran ve yaptığınız makyajı ön plana çıkaran kaşlarınız çok ince ve bu durumdan memnun değilseniz kaşlar için etkili bir yöntemimiz var.

Kaşları seyrek olanlar ya da gür kaşlarını korumak isteyenler için Hint yağı doğal bir bakım yöntemi olabilir. Kaşlarınızı şuan ki halinden birkaç tık öteye götürecek olan Hint yağı mucizesine birlikte göz atalım.
    kaslari-gurlestirmek-icin-hint-yagi-1.jpg

Kaşları Gürleştirmek İçin Hint Yağı

Doğal etki Hint yağıyla kaşlarınızı daha da gürleştirebilirsiniz hanımlar! İşte yapmanız gereken adımlar:

Malzemeler:

1 çay kaşığı tatlı badem yağı

1 çay kaşığı Hint yağı
    kaslari-gurlestirmek-icin-hint-yagi-2.jpg

Uygulanışı:

Bu iki malzemeyi güzelce karıştırıp her banyodan sonra kulak çöpü yardımıyla kaşlarınıza sürün. Bu uygulamayı kirpikleriniz içinde uygulayabilirsiniz.

Kaşlarınızı gürleştirmek için uyguladığınız bu karışımı kaşlarınızda ve de kirpiklerinizde 45 dakika beklettikten sonra temizleyin. İsterseniz kaşlarınızdan ve kirpiklerinizden gül suyu ile de çıkarabilirsiniz.

Kaş gürleştiren Hint yağı önerisini denediniz mi? Deneyenlerden diğer kullanıcıları bilgilendirmek adına mutlaka yorum bekliyoruz :)

Bu bilgiler öneri niteliğinde olup,kesin bilgi için uzmana danışınız!

Editör: Neşe Akbaş

Makaleyi Paylaş

fabric ve Mune bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. Sev_Dem
    Merhabalar. Ben 2 ay kadar sadece hint yağını yatmadan önce kulak çöpüyle sürüp öyle yattım. Bir süre sonra benden ziyade etrafımdaki insanların dikkatini çekti.
    Kaşlarımın rengi açık ve seyrek, renk elbette ki koyulaşmaz ama kaç tellerimde artış had safhaya ulaştı.
    Bazen dökülme sorunu yaşıyorum, o zamanlarda da hemen aktara koşar hint yağı alırım.
    İşe yarıyor yani, benden okey aldı. Tavsiye ederim :)
  2. sonanda
    Denedim, pek bir değişiklik görmedim. Belki çok uzun süre denemeliydim bilmiyorum. Ben birkaç ay denedim.
  3. Mi_a
    hint yağı kullanmıştım bir zamanlar
    yani işe yarıyor ama fazla bi beklentiniz olmasın
  4. prenses3599
    iyiymis bende denicem
  5. daphnelena
    Deneyen oldu mu?
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.