Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Kasları Koruyan ve Yağ Yakan Diyet Listesi

kaslari_koruyan_yag_yakan_diyet_listesi.jpg
Kilo verirken kas kaybını engelleyen protein içeriği yüksek diyetler uygulayabilirsiniz. Kasları koruyan ve yağ yakan diyet listesi...
Yazar Puanı:
4/5,
Kullanıcı Puanı:
4/5,
  1. Editor
    Kilo verirken kas kaybını engelleyen protein içeriği yüksek diyetler uygulayabilirsiniz. Kasları koruyan ve yağ yakan diyet listesi uygulayabilirsiniz. Hızlı zayıflamanızı sağlayan bu diyet listesi size yardımcı olabilir.

Kasları Koruyan ve Yağ Yakan Diyet Listesi

Protein diyetinde fazla kilolarınızda aç kalmadan kurtulabilirsiniz. Açlık hormonlarının düzenlenmesini sağlayan bu diyet listesi kendinizi tok hissederek yağ yakmanızı sağlar. Kilo verebilmek için uyguladığınız diyet listelerinden istediğiniz etkiyi alabilmek için düzenli egzersiz yapmayı ve su tüketimini arttırmayı unutmayın.

yag_yakan_diyet_listesi.jpg

1. Gün

Sabah: 1 haşlanmış yumurta, bir dilim peynir ve iki dilim kepekli ekmek

Öğle: Meyveli yağsız yoğurt ve salata

Akşam: Izgara kırmızı et ve mevsim salatası

2. Gün

Sabah: 2 adet yağda yumurta, 2 dilim çavdar ekmeği, açık çay

Öğle: Yağsız meyveli yoğurt ve salata

Akşam: Izgara olarak pişirilmiş tavuk, yağsız salata ve yağsız yoğurt

3. Gün

Akşam: Çorba, ızgara tavuk ve mevsim salatası

4. Gün

5. Gün

6. Gün

Akşam: Izgara kırmızı et ve meyve salatası

7. Gün

Sabah: 1 haşlanmış yumurta, iki parmak büyüklüğünde peynir ve iki dilim kepekli ekmek

Akşam: Izgara tavuk, salata ve yağsız yoğurt

Diyetinizde salatalarınızı yağsız ve limon suyu ile hazırlamanız gerekir. Meyve tüketiminde ise az şekerli meyveleri tercih edebilirsiniz.

Makaleyi Paylaş

gulaybatu03 bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. draysun
    ben funbody dıye bıtkısel bır cay ıcıyorum tum hastaneyede tavsıye ettım yararını gordugum ıcın yag olcumlerımı yaptırmıstım kullanmadan once ve bır ay sonun da tekrar yaptırdıgımda verdıgım kıloları yagdan verdıgımı gordum olcum sonucunda funbody cayı gercektende yagdan kılo verdırtıyor buna canlı canlı sahıt oldugum ıcın herkese onerıyorum.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.