Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kediler Düğün Fotoğraflarına Girerse

kedi_ve_dugun (2).jpg
Kendisini fotoğrafçı yerine kedioğrafçı olarak tanımlayan İtalyan Marianna Zamperi, çiftlerin evlilik fotoğraflarını kedileriyle birlikte çekiyor.
Yazar Puanı:
3.25/5,
Kullanıcı Puanı:
4.25/5,
 1. Editor
  İtalyan fotoğrafçı Marianna Zampieri kedilerle evlilik fotoğrafları çekiyor.

  Kendisini fotoğrafçı yerine kedioğrafçı olarak tanımlayan İtalyan Marianna Zamperi, çiftlerin evlilik fotoğraflarını kedileriyle birlikte çekiyor.

  37 yaşındaki sanatçı, evlendiği dönemde kedisi Arthur'un da hayatı boyunca saklayacağı karelerin içinde yer almasını istediği belirterek, düğün zamanı özel bir çekim gerçekleştirdiğini açıkladı.


  Zampieri, kendi fotoğraflarının çok beğenilmesinin ardından birçok çiftin kedileriyle birlikte fotoğraflarını çektiğini söyledi.

  Venedikli Genç kadın, düğün fotoğraflarının yanı sıra, kedilerin sosyal yaşamdaki yerlerini ve kadınlarla benzerliğini ortaya koyan fotoğraflar çektiğini de sözlerine ekledi.


  Zampieri'nin portfolyosundan kareler...

  kedi_ve_dugun (1).jpg kedi_ve_dugun (2).jpg kedi_ve_dugun (3).jpg kedi_ve_dugun (4).jpg kedi_ve_dugun (5).jpg kedi_ve_dugun (6).jpg kedi_ve_dugun (7).jpg kedi_ve_dugun (8).jpg kedi_ve_dugun (9).jpg kedi_ve_dugun (10).jpg kedi_ve_dugun (11).jpg kedi_ve_dugun (12).jpg kedi_ve_dugun (13).jpg kedi_ve_dugun (14).jpg kedi_ve_dugun (15).jpg kedi_ve_dugun (16).jpg kedi_ve_dugun (17).jpg kedi_ve_dugun (18).jpg kedi_ve_dugun (19).jpg kedi_ve_dugun (20).jpg kedi_ve_dugun (21).jpg kedi_ve_dugun (22).jpg

  Kaynak: ntv.com.tr

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
 1. Tonari to Totoro
  Çok güzel kareler.