Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kendine Aşık Et! Faydalı Flört Taktikleri

asik_etmek_icin.jpg
Karşınızdaki insandan hoşlanmaya başladınız ve onunda size ilgisi olduğunu düşünüyorsunuz. Öyleyse kendine aşık et! Faydalı flört taktikleri ile...
Yazar Puanı:
3.75/5,
Kullanıcı Puanı:
5/5,
 1. Editor
  Karşınızdaki insandan hoşlanmaya başladınız ve onunda size ilgisi olduğunu düşünüyorsunuz. Öyleyse kendine aşık et! Faydalı flört taktikleri ile sizinle ilgilenmesini ve size aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

  Kendine Aşık Et! Faydalı Flört Taktikleri

  Flört iki kişi arasındaki ilişkinin aşka dönüşmeye başladığı dönemdir. Karşılıklı olan yoğun ilgide taraflar ilk adımı atmaktan çekinir ve bu bir oyun haline gelebilir. Hoşlandığınız kişi ile flörtünüzü ilişkiye çevirebilmeniz için uygulamanız gereken kurtarıcı taktikleri sizin için hazırladık.

  flort_taktikleri.jpg

  Kendinize Güvenin

  Erkekler kendilerine güvenen kadınları her zaman daha çekici ve güven verici bulmuşlardır. Konuşmanız, duruşunuz ve yüz ifadeniz ile kendinize güvendiğinizi belli etmelisiniz. Rahat ve gerginlikten uzak davranışlarınız ile onu etkileyebilirsiniz.

  Espri Yapın


  Zeki kadınların anlamanın en kolay yollarından biri kaliteli ve ölçülü espri anlayışlarıdır. Birlikte eğlenebildiğinizde iyi sevgili olabileceğiniz imajını yaratabilmek için onu etkileyebilecek küçük ve ince espriler yapabilirsiniz.

  Göz Teması Kurun

  Sözsüz iletişimin temelinde göz teması yer alır. Gözleriniz ile gülün ya da ona ne hissettiğinizi bu şekilde ifade edin. Gözlerinizi kaçırmayın. Uzun süreli göz temasları yerine bazen gözlerinizi kaçırabilirsiniz.

  Ses Tonu ve Konuşma

  Onunla konuşurken kelimelerinizi dikkatli seçmeniz gerekebilir. Karşınızdaki insanın muhtemel sevgili adayınız olduğunu unutmamalısınız. Ses tonunuz ise vurgulu ve sakin olmalıdır. Seçtiğiniz kelimelerin anlamlarından emin değilseniz kullanmalısınız.

  Dokunma

  Küçük dokunuşlar size kendisini daha yakın hissetmesini sağlayabilir. Sohbet ederken koluna dokunmanız ya da kalem uzatırken eline temas etmeniz onu etkileyebilir. Güven verici olabilir.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!